بازی Skyrim وارد ایکس‌باکس گیم‌ پس شد

حدود سه ما از زمانی که اعلام شد شرکت مایکروسافت ، زنی‌مکس مدیا (ZeniMax Media) را به همراه استودیوهای تابع خود مانند آرکین (Arkane)، بتسدا (Bethesda) و اید سافتور (id Software) را خریداری کرده، می‌گذرد. خرید تاریخ‌سازی که برای شرکت مایکروسافت چندین سری بازی کلاسیک را به ‌همراه داشت تا به لیست عناوین محبوبش اضافه کند. هم اکنون مشترکان سرویس ایکس‌باکس گیم پس شروع به لذت بردن از برخی مزایای این خرید کرده‌اند، زیرا یکی از مشهورترین بازی‌های نقش آفرینی یعنی Skyrim به این سرویس اضافه شده است.

345353 - بازی Skyrim وارد ایکس‌باکس گیم‌ پس شد

از دیروز مشترکان سرویس ایکس‌باکس گیم پس توانستند Skyrim را بر روی کنسول ایکس‌باکس مورد نظر خود تجربه کنند. به نظر می‌رسید حساب رسمی توییتر گیم پس با این خبر بسیار هیجان زده شده است، زیرا با انتشار یک پست فوق العاده خنده‌داراین خبر را اعلام کرد. با معرفی بازی به عنوان The Elder Scrolls: Skyrim: Special Xbox Game Pass Edition، هیجان خودش را ابراز کرد.

عنوان Skyrim تنها بازی اصلی کنسول‌های ایکس‌باکس نیست که از زمان خریداری زنی‌مکس به سرویس گیم‌پس اضافه می‌شود. مشترکین این سرویس نیز طی یک ماه گذشته به جهنم شیطانی Doom Eternal ورود داشته‌اند. موسیقی کوبنده و هیجان آور هارد راک در پس زمینه همراه با احساس رضایت بخش تجربه‌ی سلاح‌های مختلف در بازی باعث شده است که از زمان انتشارش از ابتدای سال 2020 با استقبال زیادی روبرو شود. برخی از بازی‌بازان طراحی مراحل این بازی را بسیار بی‌نظیر و شگفت آور توصیف می‌کنند.

متأسفانه وضعیت برای مخاطبان این سرویس در پلتفرم رایانه‌های شخصی چندان خوب نبوده است. به عنوان بخشی از اشتراک گیم پس التیمیت، بازی‌بازان قرار است عضویت رایگان EA Play را نیز به‌دست آورند که به آن‌ها امکان می‌دهد عناوینی مانند Titanfall 2 و Star Wars Jedi: Fallen Order را تجربه کنند. در حالی که مدتی است بازی‌بازان کنسولی از این ویژگی لذت می‌برند، به مخاطبان پلتفرم رایانه‌های شخصی گفته شده که این ویژگی در دسامبر سال جاری ممکن می‌شود. با این حال، اکنون گزارش شده است که بنا به دلایلی که اعلام نشده، این قابلیت تا سال 2021 به تأخیر می‌افتد.

همان‌طور که گفته شد، مشترکان ایکس‌باکس گیم پس در ماه‌های آینده انتظارهای زیادی دارند. به تازگی مشخص شده است که طرفداران سری محبوب Yakuza در سال 2021 می‌توانند بازی Yakuza Remastered Collection و Yakuza 6 را روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها بازی کنند. با اضافه شدن این عناوین، مشترکین گیم پس به تمام بازی‌های سری Yakuza به جز، Yakuza : Like a Dragon دسترسی خواهند داشت.

بازی The Elder Scrolls 5: Skyrim هم اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس 360، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن3، پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ در دسترس است.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

345634564 310x165 - بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

طراح ارشد بازی Dying Light 2 در مجله‌ی EDGE گفت که به دلیل وجود «سیستم‌های …