پلی‌استیشن بازی بنجل Cyberpunk 2077 را پس نمی‌گیرد

انتشار بازی Cyberpunk 2077 کاملاً پرحاشیه و جنجال بوده است. اگرچه این بازی در پلتفرم رایانه‌های شخصی نسبتاً به خوبی پیش می‌رود، اما کسانی که آن را برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان خریداری یا پیش خرید کرده‌اند با عنوانی پر از اشکالات و باگ مواجه شده‌اند.

23453 - پلی‌استیشن بازی بنجل Cyberpunk 2077 را پس نمی‌گیرد

اصرار استویدیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) برای نشان ندادن ویدیویی از گیم‌پلی بازی بر روی کنسول‌های پایه نسل هشتم باعث مشکلات بسیاری شده است. پیش از انتشار و ارائه‌ی وعده‌هایی در مورد عملکرد قابل قبول که پس از انتشار نادرست بودند از جمله اقداماتی بود که صدای مخاطبان را درآورده است. از طرفی امتناع از ارسال کدهای بررسی قبل از انتشار نسخه‌های کنسول‌های نسل هشتم بازی، بسیاری را به این نتیجه می‌رساند که سازنده عمداً وضعیت بازی را پنهان کرده است.

به تازگی سازنده‌ی این عنوان استودیوی سی‌دی پراجکت رد یک عذرخواهی برای همین موضوع منتشر کرد. آن‌ها طی این اطلاعیه اعلام کردندکه دو به‌روزرسانی بزرگ برای بازی در ماه های ژانویه و فوریه در دسترس است. این دو به‌روزرسانی بسیاری از مشکلات برجسته‌تری را که پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان با آن روبرو است، برطرف خواهد کرد. آن‌ها همچنین این موضوع را ذکر کرده‌اند کسانی که از این محصول رضایت ندارند و نمی‌خواهند منتظر اصلاحیه و به‌روزرسانی‌ها بمانند، می‌توانند درخواست برگشت دادن بازی را کنند.

در واقع به طور خاص ذکر شده بازیبازانی که این بازی را بصورت دیجیتال خریداری کرده‌اند می‌توانند از سونی و مایکروسافت درخواست بازپرداخت هزینه خودشان را داشته باشند.

به نظر می‌رسد که این درخواست بازپرداخت‌ها رد می‌شوند! تعداد زیادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی اخباری را منتشر می‌کنند که درخواست بازپرداخت بازی Cyberpunk 2077 در پلی‌استیشن 4 توسط سونی رد شده است. آن‌ها به مشتریان می‌گویند که علی رغم بیانیه‌ی سی‌دی پراجکت رد واجد شرایط سیاست بازپرداخت و پس گرفتن PSN نیستند و آن‌ها باید منتظر به‌روزرسانی‌های آینده در ژانویه و فوریه باشند که گویا مشکلات بازی را برطرف می‌کند.

مشکلات بازی Cyberpunk 2077 در زمان انتشار منجر به واکنش‌های شدید بسیاری در صنعت بازی‌های کامپیوتری شده است ، از جمله اوپن‌کریتیک (OpenCritic) در صفحه‌ی بازی درباره‌ی اقدامات گمراه کننده‌ی استودیوی سی‌دی پراجکت رد با بازی Cyberpunk 2077 و مسائل دیگری مربوط به وضعیت سهام این شرکت توضیحاتی را ارائه می‌دهد.

بازی Cyberpunk 2077 هم اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌اسیتشن 4 و اکس‌باکس وان و سرویس گوگل استدیا در دسترس است.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …