نقشه‌ جدیدی به بازی Call of Duty Mobile خواهد آمد

تیم سازنده‌ی Call of Duty Mobile امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که به‌روزرسانی تازه‌ی این بازی در آینده‌ای نزدیک عرضه خواهد شد و ویژگی‌هایی از جمله نقشه‌ای وسیع را به آن اضافه خواهد کرد.

67575 - نقشه‌ جدیدی به بازی Call of Duty Mobile خواهد آمد

بدون شک تمام بازی‌بازان با سری Call of Duty آشنایی داشته و نسخه‌های آن را برروی پلتفرم‌ها تجربه کرده‌اند. یکی از این نسخه‌ها چندی پیش برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفت و همان‌طور که انتظار می‌رفت، استقبال بسیاری خوبی از آن به عمل آمد. در این نسخه که Call of Duty Mobile نام دارد، حالت‌هلای بی شماری دیده می‌شود و بازی‌بازان می‌توانند ساعت‌ها سرگرم شوند. پشتیبانی تیم سازنده از این اثر بسیار خوب بوده و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌هایی در دسترس قرار می‌گیرد. در همین راستا، تا چند روز دیگر قرار است یک به‌روزرسانی تازه عرضه شود که علاوه بر چند سلاح، نفشه‌ای را هم به آن اضافه می‌کند.

این نقشه که به فصل زمستان و همچنین حالت بتل رویال بازی Call of Duty Mobile مربوط می‌شود، وسعت زیادی دارد و بازی‌بازان باید در آن رقابت‌های هیجان انگیزی را تجربه نمایند. به نقل از بسیاری از بازی‌بازان، تغییرات مربوط به بخش بتل رویال این بازی تا این جا چندان زیاد نبوده است. همین موضوع باعث شد که سازندگان دست به کار شوند و این ویژگی‌ها را اعمال کنند. پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که این به‌روزرسانی تا ده روز دیگر به دست هواداران برسد. چند روز قبل هم جزئیاتی از رویداد Knights Divided این عنوان منتشر شد که برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

به نظر می‌رسد که تیم سازنده قصد دارد تا در آینده به‌روزرسانی‌ها و فصل‌های بیشتری را برای Call of Duty Mobile در دسترس قرار داد تا تازگی و طراوت آن را همچنان حفظ کند. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

345634564 310x165 - بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

طراح ارشد بازی Dying Light 2 در مجله‌ی EDGE گفت که به دلیل وجود «سیستم‌های …