برندگان مراسم The Game Awards 2020 معرفی شدند

33333242 - برندگان مراسم The Game Awards 2020 معرفی شدند

مراسم گیم اواردز بالاخره پس از مدت‌ها انتظار هواداران برگزار شد و توانستیم به برندگان آن پی ببریم. بهتر است بدون وقفه سراغ برندگان مراسم برویم:

بهترین بازی سال
Animal Crossing: New Horizons
DOOM Eternal
Final Fantasy VII Remake
Ghost of Tsushima
Hades
The Last of Us Part II (برنده)

بهترین کارگردانی
Final Fantasy VII Remake
Ghost of Tsushima
Hades
Half Life: Alyx
The Last of Us Part II (برنده)

بهترین روایت
13 Sentinels: Aegis Rim
Final Fantasy VII Remake
Ghost of Tsushima
Hades
The Last of Us Part II (برنده)

بهترین طراحی هنری
Final Fantasy VII Remake
Ghost of Tsushima (برنده)
Hades
Ori and the Will of the Wisps
The Last of Us Part II

بهترین موسیقی
DOOM Eternal
Final Fantasy VII Remake (برنده)
Hades
Ori and the Will of the Wisps

The Last of Us Part II

بهترین طراحی صدا
Doom Eternal
Half Life: Alyx
Ghost of Tsushima
Resident Evil 3
The Last of Us Part II (برنده)

بهترین ایفای نقش
اشلی جانسون در نقش «الی» – The Last of Us Part II
لارا بیلی در نقش «ابی» – The Last of Us Part II (برنده)
دایسوکه سوجی در نقش «جین ساکای» – Ghost of Tsushima
لوگان کانینگهام در نقش‌ «هیدیس» – Hades
ناجی جتر در نقش «مایلز مورالز» – Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

تاثیرگذارترین بازی
If Found
Kentucky Route Zero: TV Edition
Spiritfarer
Tell Me Why (برنده)
Through the Darkest of Times

بهترین بازی در حال پیشرفت
Apex Legends
Destiny 2
Call of Duty Warzone
Fortnite
No Man’s Sky (برنده)

بهترین بازی مستقل
Carrion
Fall Guys: Ultimate Knockout
Hades (برنده)
Spelunky 2
Spiritfarer

بهترین بازی موبایل
Among Us (برنده)
Call of Duty Mobile
Genshin Impact
Legends of Runeterra
Pokemon Cafe Mix

بهترین پشتیبانی
Apex Legends
Destiny 2
Fall Guys: Ultimate Knockout (برنده)
Fortnite
No Man’s Sky
Valorant

بهترین بازی واقعیت افزوده/مجازی
Dreams
Half-Life: Alyx (برنده)
Marvel’s Iron Man VR
Star Wars Squadrons
The Walking Dead: Saints and Sinners

خلاقیت در قابل دسترسی بودن
Assassin’s Creed Valhalla
Grounded
Hyperdot
The Last of Us Part II (برنده)
Watch Dogs Legion

بهترین بازی اکشن
Doom Eternal
Hades (برنده)
Half-Life: Alyx
Nioh 2
Streets of Rage 4

بهترین بازی اکشن/ماجراجویی
Assassin’s Creed Valhalla
Ghost of Tsushima
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
Ori and the Will of the Wisps
Star Wars Jedi: Fallen Order
The Last of Us Part II (برنده)

بهترین بازی نقش‌آفرینی
Final Fantasy VII Remake (برنده)
Genshin Impact
Persona 5 Royal
Wasteland 3
Yakuza: Like a Dragon

بهترین بازی فایتینگ
Granblue Fantasy: Versus
Mortal Kombat 11 Ultimate (برنده)
Street Fighter V: Champion Edition
One Punch Man: A Hero Nobody Knows
[Under Night In-Birth Exe: Late[CL-R

بهترین بازی خانوادگی
Animal Crossing: New Horizons (برنده)
Crash Bandicoot 4: It’s About Time
Fall Guys: Ultimate Knockout
Mario Kart Live: Home Circuit
Minecraft Dungeons
Paper Mario: The Origami King

بهترین بازی شبیه‌ساز/استراتژی
Crusader Kings III
Desperados III
Gears Tactics
Microsoft Flight Simulator (برنده)
XCOM: Chimera Squad

بهترین بازی ورزشی/ریسینگ
Dirt 5
F1 2020
FIFA 21
NBA 2K21
Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (برنده)

بهترین بازی چندنفره
Animal Crossing: New Horizons
Among Us (برنده)
Call of Duty Warzone
Fall Guys: Ultimate Knockout
Valorant

بهترین تولیدکننده محتوا
Alanah Pearce
Jay Ann Lopez
Nickmercs
Timthetatman
Valkyrae (برنده)

بهترین بازی اول یک استودیو
Carrion
Mortal Shell
Raji: An Ancient Epic
Roki
Phasmophobia (برنده)

بهترین بازیکن ورزش‌های الکترونیکی
Crismix
Showmaker (برنده)
Canyon
Shotzzy
Zywood

بهترین مربی ورزش‌های الکترونیکی
Zonic (برنده)
Crusty
Grabbz
Zefa
Rambo

بهترین رویداد ورزش‌های الکترونیکی
Blast Premier: Spring 2020 European Finals – CS:GO
Call of Duty League Championship – Call of Duty
IEM Katowice 2020 – CS:GO
League of Legends World Championship 2020 – League of Legends (برنده)
Overwatch League Grand Finals 2020 – Overwatch

بهترین بازی ورزش‌های الکترونیکی
Call of Duty: Modern Warfare
Counter-Strike: Global Offensive
Fortnite
League of Legends (برنده)
Valorant

بهترین مجری ورزش‌های الکترونیکی
Goldenboy
Machine
Sjokz (برنده)
Dash
Sheever

بهترین تیم ورزش‌های الکترونیکی
Damwon Gaming – League of Legends
Dallas Empire – Call of Duty
G2 Esports – League of Legends (برنده)
San Francisco Shock – Overwatch
Team Secret – Dota 2

منبع : ویجیاتو

 

خبر پیشنهادی

634563456 - میزبانان رویداد E3 2021 مشخص شدند

میزبانان رویداد E3 2021 مشخص شدند

روز گذشته شرکت ESA که مسئولیت برگزاری رویداد E3 را بر عهده دارد، طی یک …