به‌روزرسانی جدید بازی No Straight Roads در راه است

استودیوی سلد اوت (Sold Out) امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که به‌روزرسانی تازه‌ی بازی No Straight Roads با نام Christmas Edition تا چند روز دیگر به دست طرفداران خواهد رسید. همچینن به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این به‌روزرسانی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

565655 - به‌روزرسانی جدید بازی No Straight Roads در راه است

No Straight Roads از سری عناوین اکشن، ماجراجویی و موسیقی محور است که در آن قادر هستید تا هدایت دو شخصیت با ظاهر و توانایی‌های متفاوت را به دست گرفته و نبرد با سیل عظیمی از دشمنان بپردازید. سیستم مبارزات این اثر کمی پیچیده و عجیب است و از سلاح‌هایی که استفاده می‌کنید باید به آلات موسیقی همچون گیتار اشاره داشت. همان‌طور که از سبک بازی پیداست، موسیقی در آن اهمیت فراوانی دارد و تیم سازنده در این زمینه به خوبی عمل کرده است؛ چرا که آهنگ‌های هیجان انگیز و دوست داشتنی فراوانی در جریان انجام ماموریت‌ها شنیده می‌شود که نباید آن‌ها را به راحتی از دست داد. بنابراین در صورتی که از دوست داران این عناوین هستید، No Straight Roads انتخاب ایده‌آلی برای شما خواهد بود.

دو استودیوی مترونومیک (Metronomic) و سلد اوت که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی No Straight Roads را به عهده دارند، امروز اعلام کردند که به‌روزرسانی دیگر این بازی تحت عنوان Christmas Edition آخر هفته در دسترس قرار می‌گیرد. البته هنوز تاریخ دقیق‌تر عرضه‌ی آن مشخص نشده است و باید دید که در نهایت طرفداران چه زمانی می‌توانند از محتویات جدید لذت ببرند. به وسیله‌ی این به‌روزرسانی، شما قادر هستید تا در جهانی با حال و هوای جشن کریسمس قدم زده و از مناظر آن دیدن کنید. ضمنا موسیقی‌هایی در این خصوص به بازی اضافه می‌شود که بی شک به هیجان آن کمک می‌کند. تمام باس‌ها و شخصیت‌های بازی هم لباس‌های مربوط به این جشن را به تن خواهند کرد. به نظر می‌رسد که دریافت این به‌روزرسانی برای هواداران الزامی خواهد بود.

بازی Christmas Edition هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …