افشا اطلاعات جدید از Cyberpunk 2077

بر اساس اعلانات قبلی، خط داستانی اصلی بازی Cyberpunk 2077 مقداری کوتاه‌تر از بازی قبلی استودیوی سی‌دی پراجکت (CD Projekt) یعنی The Witcher 3: Wild Hunt خواهد بود و دلیل اصلی این است که افراد بسیار کمی نسبت به تمامی خریداران آن اثر را به پایان رسانده بودند. اگرچه آن‌ها زمان دقیقی را مشخص نکرده بودند اما با توجه به صحبت‌های انجام شده توسط یک یوتیوبر، ما در حال حاضر می‌دانیم که مدت زمان گیم‌پلی چقدر خواهد بود.

85587777 - افشا اطلاعات جدید از Cyberpunk 2077

پاتریک کی. میلز (Patrick k. Mills)، طراح ارشد ماموریت‌های بازی، در گفت و گویی با کانالی در توییچ با نام Cohhcarnage گفت، کمپین یا همان خط داستانی Cyberpunk 2077 در مقایسه با The Witcher 3 زودتر به پایان خواهد رسید زیرا اگرچه جمع کثیری از بازی‌بازان The Witcher 3 را تا اواخر تجربه کرده بودند اما تعداد کمی از آن‌ها بازی را به پایان رسانده‌اند و این موضوع موجب نگرانی تیم توسعه‌دهنده شده است. بر اساس گزارش وبسایت How Long To Beat، داستان اصلی The Witcher 3 حدودا ۵۱٫۵ ساعت به طول می‌انجامد در حالی که برای ۱۰۰ درصدی کردن و تکمیل آن باید حدوداََ ۱۷۲ ساعت وقت بگذارید.

ویدیوی مرتبط با Cyberpunk 2077 حال حاضر حذف شده اما شخصی در توییتر جزئیات و نکات کلیدی را به اشتراک گذاشته است. بر اساس صحبت‌های یوتیوبر مذکور، کمپین اصلی ۳۷ ساعت است که ۲۱ ساعت آن صرف رسیدن باس پایانی شده و در این میان چند کوئست نیز انجام شده است. از طرفی این فرد تاکید دارد که بازی به راحتی بیش از ۱۰۰ ساعت گیم‌پلی دارد. این تاییدیه با سخنان قبلی سی‌دی پراجکت در یک جهت قرار می‌گیرد. همچنین باید بدانید که طبق ادعاهای این شخص، خط اصلی داستانی تنها بخشی از کل بازی به شمار می‌رود و کیفیت ماموریت‌های جانبی با بخش اصلی داستانی رقابت می‌کند. به عبارتی ما شاهد ماموریت‌های تکراری نیستیم. به طور کلی موارد زیر از اطلاعات اساسی فاش شده به شمار می‌روند:

کمپین (داستان اصلی) حدوداََ ۳۷ ساعت به طول می‌انجامد که البته خط اصلی داستانی ۱۱ ساعت است اما برای رسیدن به باس پایانی باید ۲۱ ساعت به تجربه‌ی محتوا بپردازید اگرچه محتویات بازی به هیچ عنوان خسته کننده نمی‌شوند و ماموریت‌های جانبی اصلی از نظر کیفیتی در سطح ماموریت‌های اصلی قرار دارند.
به غیر از خط داستانی بازی به راحتی بالای ۱۰۰ ساعت محتوای متنوع ارائه می‌دهد.
ماموریت‌های جانبی بخش‌های مختلفی از نایت سیتی را به نمایش می‌گذارند. برخی ماموریت‌ها اتمسفری کاملاََ تاریک و مخوف دارند و برخی فضای شادی را به ارمغان می‌آورند. به عنوان مثال یک ماموریت پیرامون شکار گروهی از قاتلان به هم مرتبط را هدف قرار می‌دهد و ماموریتی نیز وجود دارد که تتو کردن در حال مستی را پیش می‌گیرد.
بازی برروی سری اکس دو حالت رزولوشن و کارایی را در خود دارد. در حالت کارایی ۶۰ فریم بر ثانیه با رزولوشن پایین را دریافت می‌کنید.
بارگذاری بازی بسیار سریع‌ است و تقریباََ ۱ تا دو ثانیه طول می‌کشد. در زمان رانندگی هر چند وقت یک بار با فریز شدن رو به رو می‌شوید.
منتقد از بازیگری کیانو ریوز راضی نبوده است و به نظر می‌رسد شخصیت پردازی خوبی ندارد.
Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. نسخه‌ی نسل بعدی این اثر نیز در زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت اما بر اساس بیانیه‌های قبلی تیم سازنده، به روز رسانی اصلی نسل بعدی که کیفیت را متحول خواهد کرد در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …