Lamp Chronicle: Memoria Booklet برای PC معرفی شد

شرکت پیکسلیکا (Pixellica) امروزدر جدیدترین خبر خود به معرفی بازی جالب Lamp Chronicle: Memoria Booklet برروی گوشی‌های هوشمند پرداخت.

5454444 - Lamp Chronicle: Memoria Booklet برای PC معرفی شد

آثار دو بعدی همیشه نزد بازی‌بازان محبوبیت فراوانی دارد و هنوز هم عده‌ی زیادی به تجربه‌ی آن‌ها می‌پردازند. پیش‌بینی می‌شود که Lamp Chronicle: Memoria Booklet با سبک‌های اکشن و پلتفرمر خود نیز به یکی از همین بازی‌ها تبدیل شود. این عنوان قرار است تا چند روز دیگر به صورت دسترسی زود هنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد و نسخه‌ی اصلی آن هم شش ماه بعد منتشر خواهد شد. گفتنی است که استودیوی کره‌ای پیکسلیکا به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده دارد.

نسخه‌ی کامل این اثر محتویات زیادی هم در خود دارد و مطمئنا طرفداران را بیشتر سرگرم خواهد کرد. قرار است چند پایان مختلف برای این نسخه در نظر گرفته شود و این قضیه باعث می‌شود که بازی‌بازان پس از به پایان رساندن این بازی، برای تجربه‌ی مجدد آن مشتاق باشند.

داستان بازی Lamp Chronicle: Memoria Booklet به زشتی‌ها و پلیدی‌های فراوانی مربوط می‌شود که از سوی اهریمن به جهان تزریق می‌شود. سپس تاریکی و ترس همه جا را فرا گرفته و عده‌ای از مردم هم به هیولا تبدیل می‌شوند. حال شما برای جبران این خسارات باید دست به کار شده و همراه تیم خود راهی سفری پرماجرا و هیجان انگیز شوید. اصلی‌ترین هدف شما از بین بردن این اهریمن است و دوستانتان نیز برای رسیدن به آن از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد. در جریان بازی مهارت‌های زیادی نصیب شما می‌شود که باید از آن‌ها بهترین بهره را ببرید. پس در صورتی که از دوست داران آثار گفته شده هستید، Lamp Chronicle: Memoria Booklet را به هیچ عنوان از دست ندهید.

تیم سازنده سعی داشته است تا برای ساخت این بازی از آثار کلاسیک و قدیمی بی شماری الهام بگیرد و بازی‌بازان نیز در وهله‌ی اول به این موضوع پی خواهند برد. امکان کشف رمز و رازهای مختلف و آگاهی از برخی اطلاعات در گیم‌پلی این عنوان وجود دارد که هرگز نباید نادیده گرفته شود. مبارزه با دشمنان نیز هیجان زیادی دارد و خاطرات سال‌های گذشته را برای ما زنده می‌کند. عده‌ای از این دشمنان را باس‌ها تشکیل می‌دهند که بی شک کار دشواری در برابر آن‌ها خواهید داشت. جالب است بداند که فروشگاهی در بازی وجود دارد که در آن قادر هستید تا علاوه بر خرید مهارت‌ها و آیتم‌ها، برخی از آن‌ها را هم فروخته و پولش را دریافت کنید.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون Lamp Chronicle: Memoria Booklet مانند تاریخ دقیق عرضه‌، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …