بازی Nostos برای PS4 منتشر شد

استودیوی نت‌ایز گیمز (NetEase Games) که در گذشته از انتشار بازی Nostos برروی پلی‌استیشن ۴ خبر داده بود، امروز این نسخه را به دست بازی‌بازان رساند که خبر نسبتا خوبی برای آن‌ها خواهد بود. همچنین به منظور آشنایی بیشتر، ویدئویی تازه‌ای از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

4564564 - بازی Nostos برای PS4 منتشر شد

نت‌ایز گیمز که به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Nostos را به عهده داشته، اعلام کرد که قیمت نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Nostos 19.99 دلار است و دارندگان این کنسول از امروز می‌توانند نسبت به دانلود و تجربه‌ی آن اقدام نمایند. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و استقبال نسبتا خوب افراد را در پی داشت.

Nostos را باید عنوانی اکشن و چند نفره به حساب آورد که تجربه‌ی آن با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان پذیر است. انیمیشن‌ها و اتفاقات هیجان انگیزی در جریان این اثر رقم می‌خورد که بازی‌بازان را به وجد خواهد آورد. در این بازی باید شخصیت‌ دلخواه خود را کنترل کرده و به همراه دیگر بازی‌بازان برروی یک نقشه قرار بگیرید. البته تمام بخش‌های این عنوان به مبارزه ختم نمی‌شود و قادر هستید تا کارهای دیگری همچون کشف رمز و رازها و به وجود آوردن سازه‌ها را هم با دوستانتان انجام دهید. بازی یک بخش داستانی هم در خود دارد که در گذشته با واکنش‌های مثبتی از سوی منتقدان همراه شد. بدیهی است که تیم سازنده تمرکز فراوانی روی این قسمت داشته است.

نت‌ایز گیمز در راستای افزایش محبوبیت بازی Nostos، برنامه‌هایی در سر دارد و باید دید که تا چه حد در این زمینه موفق خواهد شد. ظاهرا قرار است چند به‌روزرسانی مفید با محتویات زیاد برای این اثر عرضه شود.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …