زمان دسترسی به بازی Halo 4 اعلام شد

همان‌طور که پیش از این نیز اعلام شده بود، بازی Halo 4 امروز در دسترس آن دسته از کاربرانی که بازی Halo: The Master Chief Collection را خریداری کرده باشند، قرار خواهد گرفت. این نسخه از بازی شامل بهبودهای مختلفی از جمله نرخ فریم ۶۰ و پشتیبانی از بازی میان‌پلتفرمی می‌شود. با نزدیک شدن به زمان عرضه، تیم سازنده امروز زمان دقیق در دسترس قرار گرفتن این عنوان را اعلام کرده است.

4324344 - زمان دسترسی به بازی Halo 4 اعلام شد

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت مایکروسافت، کسانی که بازی Halo: The Master Chief Collection را خریداری کرده باشند امروز و از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران (۱۰ صبح به وقت اقیانوسیه) به بازی Halo 4 دسترسی پیدا خواهند کرد.

فصل چهارم بازی نیز هم‌زمان با انتشار Halo 4 آغاز خواهد شد و محتوای مختلفی از جمله چندین پوسته‌ی مختلف برای Halo 4 و Halo 3 را به بازی اضافه خواهد کرد.

همانند دیگر بخش‌های نسخه‌ی رایانه‌های شخصی، تیم سازنده با برگزاری چندین بتای مختلف برای بازی Halo 4 از آماده بودن این عنوان اطمینان حاصل کرده است.

با انتشار این بخش، بازی Halo: The Master Chief Collection رسما تکمیل شده است و کاربران می‌توانند با خرید این مجموعه از تجربه‌ی بازی‌های Halo 1 تا ۴ و همچنین Halo 3: ODST و Halo: Reach لذت ببرند.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

345634564 310x165 - بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

طراح ارشد بازی Dying Light 2 در مجله‌ی EDGE گفت که به دلیل وجود «سیستم‌های …