آموزش کاربران Xbox X توسط مایکروسافت!

ما اکنون در آستانه‌ی ورود به نسل جدیدی از کنسول‌های بازی هستیم و دو شرکت بزرگ سونی و مایکروسافت شدیدا در حال رقابت با یکدیگر هستند. سونی استراتژی قدیمی و مطمئن سخت‌افزار قدرتمند و عناوین انحصاری جذاب را در پیش گرفته و مایکروسافت نیز رو به سخت‌افزاری قوی و سرویس‌های اشتراکی آورده است. چندی پیش ویدیویی از موشکافی قطعات پلی‌استیشن ۵ منتشر شد. اکنون به نظر می‌رسد مایکروسافت در پاسخ به این ویدیو، پستی را منتشر و پس از مدتی آن را حذف کرده است. همراه گیمفا باشید.

56464 - آموزش کاربران Xbox X توسط مایکروسافت!

ویدیوی نگاه نزدیک به کنسول نسل نهمی سونی رکوردهای جدیدی را از نظر میزان بازدید به ثبت رساند. در این ویدیو، مشخص شد که چگونه باید این کنسول را به صورت افقی قرار داد؛ شما باید پایه‌ی پلی‌استیشن ۵ را از آن جدا کنید، آن را پشت کنسول قرار بدهید و کنسول خود را به‌صورت افقی بگذارید. مدتی بعد از انتشار این ویدیو، حساب کاربری انگلیس اکس‌باکس در توییتر تصویری منتشر کرد و چگونگی قرار دادن اکس باکس سری اکس به صورت افقی را توضیح داد.

3243242 - آموزش کاربران Xbox X توسط مایکروسافت!

همانطور که مشخص است، قرار دادن سری اکس به‌صورت افقی کار ساده‌تری نسبت به پلی‌استیشن ۵ است؛ تنها کافی است کنسول را روی وجه دیگر آن قرار دهید. به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد داشته تا با پلی‌استیشن شوخی کند. البته پس از مدتی این پست از حساب کاربری اکس‌باکس حذف شد، اما اینترنت هیچگاه فراموش نمی‌کند!

کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و اس در تاریخ ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) در سراسر جهان عرضه خواهد شد. کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز پس از دو روز در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

34534534 310x165 - انتشار بازی Scorn احتمالا تا سال 2022 تاخیر دارد

انتشار بازی Scorn احتمالا تا سال 2022 تاخیر دارد

بیانیه‌ی مطبوعاتی اخیر کپلر اینتراکتیو (Kepler Interactive) جزئیاتی از برنامه‌ها و اهداف آینده‌ی آنان را …