Rogue Company را رایگان بازی کنید

بازی تیراندازی سوم شخص آنلاین Rouge Company که حالا رسماً عرضه شده به صورت رایگان قابل بازی است و بازی‌بازان می‌توانند آن را با دوستان خود برروی پلتفرم‌های مختلف تجربه کنند.

45656 - Rogue Company را رایگان بازی کنید

ساخته‌ی استودیوی فرست واچ گیمز (First Watch Games) که اوایل تابستان امسال توسط شرکت های-رز (Hi-Rez Studios) برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه شد، ابتدا با قیمت ۳۰ دلار و به صورت دسترسی زودهنگام در دسترس بازی‌بازان قرار گرفت. Rouge Company عنوانی است که تجربه‌ای مانند Counter-Strike: GO و Valorant را برروی کنسول ارائه می‌دهد؛ بازی‌هایی که در حال حاضر تنها بر روی رایانه‌های شخصی در دسترس هستند.

Rouge Company به طور کامل از بازی بین پلتفرمی پشتیبانی می‌کند و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد برروی تمام پلتفرم‌ها با یکدیگر بازی کنند. این عنوان دارای حالت‌های مختلفی از جمله Demolition و Strikeout است که حالت Extraction چهار در برابر چهار آن برای بازی‌بازان CS: Go و طرفداران حالت Search and Destroy در Call of Duty آشنا خواهد بود.

با توجه به عرضه‌ی بازی و در دسترس قرار گرفتن آن به صورت رایگان، باید انتظار رشد جامعه‌ی بازی‌بازان آن را داشته باشیم. همچنین های رز تایید کرده که یک برنامه‌ی کامل را برای محتویات آینده‌ی این عنوان در نظر گرفته است.

بازی Rouge Company هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …