بازی Star Wars: Squadrons طلایی شد

در فاصله‌ی کمتر از یک ماه تا انتشار بازی Star Wars: Squadrons، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیوی موتیو (Motive) رسماً از به پایان رسیدن مراحل ساخت این اثر خبر دادند.

35345 - بازی Star Wars: Squadrons طلایی شد

طرفداران سری Star Wars و بسیاری از بازی‌بازان دیگر در سال گذشته‌ی میلادی توانستند عنوان موفق Star Wars Jedi: Fallen Order را تجربه نمایند. امسال قرار است بازی Star Wars: Squadrons با تمرکز بر مبارزات هوایی تا کمتر از یک ماه دیگر انتشار یابد. حال طبق اعلام سازندگان، مراحل توسعه‌ی بازی این بازی به پایان رسیده و در اصطلاح بازی گلد شده است.

آقای ایان فریزر (Ian Fraizier)، کارگردان و مدیر نوآوری عنوان Star Wars: Squadrons، با انتشار پیامی در توییتر از به پایان رسیدن مراحل توسعه‌ی این بازی خبر داد. این بدان معناست که بازی آماده ارسال و انتشار از سوی ناشر خواهد بود.

وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی Star Wars: Squadrons را استودیوی موتیو برعهده خواهد داشت. این استودیو تاکنون سابقه‌ی کار برروی بازی Star Wars Battlefront II را در کارنامه‌ی خود دارد. این بازی نسبت به عناوین Jedi: Fallen Order و Battlefront II از مقیاس کوچک‌تری برخوردار خواهد بود و به طور خاص برروی مبارزات هوایی با استفاده از جنگنده‌ها و به صورت دوربین اول شخص طراحی شده است.

طبق اطلاعاتی که تاکنون از Star Wars: Squadrons منتشر شده، بازی‌بازان در این بازی می‌توانند از مدل‌های مختلف جنگنده‌های فضایی با نام‌های X-Wing, Y-Wing و TIE Fighter استفاده کنند. همچنین چالش‌ها و ماموریت‌های مختلفی در بازی وجود دارد. این بازی در کنار بخش داستانی تک‌نفره، از یک بخش چندنفره‌ی خاص برخوردار است و امکان تجربه‌ی بازی به صورت میان‌پلتفرمی (Cross-Play) بین بازی‌بازان رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها وجود خواهد داشت. علاوه بر این موارد، این بازی برروی رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ از واقعیت مجازی پشتیبانی می‌کند.

بازی Star Wars: Squadrons در تاریخ ۱۱ مهر ماه ۱۳۹۹ (۲ اکتبر ۲۰۲۰) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

 

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …