بازی New World با تاخیر منتشر می‌شود

شرکت آمازون (Amazon) از تاخیر در عرضه‌ی بازی New World خبر داد. این بازی که پیش‌تر قرار بود در تاریخ ۴ شهریورماه سال جاری (۲۵ آگست ۲۰۲۰) عرضه شود، انتشار آن به بهار سال ۲۰۲۱ موکول شد.

435235 - بازی New World با تاخیر منتشر می‌شود

آقای ریچ لارنس (Rich Lawrence)، کارگردان New World، امروز با انتشار بیانیه‌ای در وب‌سایت رسمی این عنوان، تاخیر در انتشار این بازی را تایید کرد. وی در بخشی از این بیانیه اشاره کرد که تیم توسعه‌دهنده به دنبال اضافه کردن محتوای بیشتر به این بازی است.

ما به این نتیجه رسیدیم تا تاریخ عرضه‌ی بازی New World را تغییر دهیم. به این ترتیب بازی ما در بهار سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود. ما این تصمیم را به صورت آسان و راحت اتخاذ نکردیم. ما به دنبال این هستیم تا بازی را با بهترین کیفیت ممکن و هر چه سریع‌تر به مخاطبان ارائه دهیم. اعتقاد داریم که با اضافه شدن برخی محتویات اضافی، تجربه‌ی بهتری را ارائه خواهیم داد.

این دومین باری است که بازی New World با تاخیر مواجه می‌شود. این عنوان در ابتدا قرار بود در ماه می سال جاری عرضه شود؛ اما انتشار آن به ماه آگست موکول شد. استودیوی آمازون گیم (Amazon Game Studios) در آن زمان توضیح داد که شیوع ویروس COVID-19 یکی از دلایل مهم این تاخیر بوده است.

بازی New World عنوانی در سبک MMO بوده و برای عرضه برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است.

 

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

46456464 310x165 - سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

استودیو Niantic اعلام کرد که سرورهای بازی واقعیت‌افزوده موبایلی Harry Potter: Wizards Unite در ژانویه …