نشان تجاری Xbox Series ثبت شد

مایکروسافت به تازگی نشان تجاری Xbox Series را بدون پسوند اکس ثبت کرده است. این طور که به نظر می‌رسد، باید منتظر رونمایی از اکس‌باکس سری اس یا همان پروژه‌ی لاک‌هارت بود.

3456356 - نشان تجاری Xbox Series ثبت شد

چند وقتی می‌شود که شایعاتی مبنی بر وجود یک اکس‌باکس نسل نهمی ضعیف‌تر با اسم رمز لاک‌هارت به گوش می‌رسد. البته برخی می‌گویند که این کنسول که احتمالا اکس‌باکس سری اس نام دارد، همان نسخه‌ی دیجیتال اکس‌باکس سری اکس است و از نظر قدرت تفاوتی ندارد. حال با توجه به ثبت نشان تجاری Xbox Series توسط مایکروسافت، به نظر می‌رسد که این شایعات حقیقت دارند.

مایکروسافت به تازگی نشان تجاری Xbox Series را بدون پسوند اکس ثبت کرده است. این در حالی است که Xbox Series X خود یک نشان تجاری جداگانه است. این طور که به نظر می‌رسد، انتخاب نام سری برای کنسول نسل بعدی بی دلیل نبوده است و قرار است شاهد سری‌های متفاوتی از اکس‌باکس نسل نهمی باشیم.

فعلا مشخص نیست که مایکروسافت چه زمانی قصد رونمایی از لاک‌هارت یا حتی نام واقعی آن را دارد. پیش از این گفته می‌شود که اوایل این ماه قرار است شاهد رونمایی از این کنسول باشیم، اما ظاهرا این رویداد تا ماه اوت به تعویق افتاده است. نظر شما چیست؟ آیا لاک‌هارت همان نسخه‌ی دیجیتال سری اکس است یا قرار است شاهد کنسول ضعیف‌تری باشیم.

 

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

536345643 310x165 - سرویس اپل موزیک در راه PS5 است

سرویس اپل موزیک در راه PS5 است

تاکنون کاربران پلی استیشن ۵ برای پخش موسیقی می‌توانستند از اپلیکیشن اسپاتیفای استفاده کنند. با …