UbiSoft دامنه Prince of Persia 6 را ثبت کرد

به‌تازگی کاربران ردیت متوجه ثبت دامنه Prince of Persia 6 توسط شرکت یوبیسافت شده‌اند و احتمالا‌ً شاهد معرفی نسخه جدید یا ریبوت این مجموعه باشیم.

456345 - UbiSoft دامنه Prince of Persia 6 را ثبت کرد

یوبیسافت (Ubisoft) در سال ۲۰۰۳ بازی Prince of Persia: The Sands of Time را روانه بازار کرد و یک ریبوت برای مجموعه قدیمی شاهزاده ایرانی به‌حساب می‌آمد که اولین نسخه از آن در سال ۱۹۸۹ عرضه شده بود. یوبی سافت به‌خوبی توانست در سه‌گانه ابتدایی Prince of Persia، هواداران بسیاری را جذب کند. بااینکه در سال ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ نسخه‌های دیگری از Prince of Persia هم عرضه شد، اما نتوانستند همانند سه‌گانه ابتدایی موفق ظاهر شوند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، چند نفر از کاربران ردیت به‌تازگی متوجه دامنه Princeofpersia6.com شده‌اند. همچنین مشخص شده است که سرورهای این دامنه مربوط‌ به یوبیسافت می‌شود. ازطرفی یوبی سافت جزو آن شرکت‌هایی نیست که برای حق کپی رایت، دامنه‌های مختلفی را خریداری کند. در سال ۲۰۰۵ هم اتفاق مشابهی رخ داده بود و یوبیسافت دامنه Princeofpersia5.com را خریداری کرده بود. سال‌ها است که کاربران منتظر معرفی نسخه جدید شاهزاده ایرانی هستند و در این اواخر، یوبیسافت تنها یک رویداد از این بازی را در For Honor برگزار کرد.

 

منبع : زومجی

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …