لغو رسمی ساخت بازی WWE 2K21

به تازگی شرکت ۲K Games که پیش تر از این خبر ساخت WWE 2K21 را منتشر کرده بود، به دلایلی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، ساخت این بازی را لغو کرده است.

44245 - لغو رسمی ساخت بازی WWE 2K21

بازی WWE 2K20 از نظر بسیاری از مخاطبین و منتقدان ضعیف‌ترین بازی تاریخ این مجموعه بود. این بازی متای قرمز رنگ ۴۳ را برروی پلی‌استیشن ۴ به ثبت رساند. این بازی به قدری دارای باگ و مشکلات فنی بود که بسیاری آن را باگ قابل بازی خطاب می‌کردند. بزرگ‌ترین دلیل آن نیز عجله کردن، برای رساندن بازی به زمان عرضه‌ی سالیانه‌ی آن بود. از آن‌جا که سری WWE 2K همانند دیگر عناوین ورزشی مثل FIFA و MLB The Show درحال گسترش یافت است، دیگر نمی‌توان با شرایط گذشته به ساخت دنباله‌ی این بازی ادامه داد.

استودیوی ۲K Sports بعد از مشاهده‌ی بازخورد طرفداران نسبت به بازی WWE 2K20 تصمیم گرفته است برای امسال، ساخت بازی WWE 2K21 را لغو کند تا سازندگان وقت کافی برای ایجاد تغییرات اساسی در این سری را داشت باشند.

جالب است بدانید از سال ۲۰۱۲ که شرکت ۲K Games، حق امتیاز بازی‌ WWE را به دست آورد، این اولین بار است که شاهد همچنین اتفاقی هستیم.

در پایان نگاهی به اظهارات آقای کارل اسلیتاف (Karl Slatoff)، از رئسای شرکت ۲K Games که در زمان عرضه‌ی WWE 2K20 و مواجه شدن با نقدهای منفی منتشر شد می‌اندازیم:

بازی WWE 2K20 متأسفانه باعث ناامیدی مدیران این شرکت شد. برند WWE به گسترش و معرفی خود در سراسر جهان ادامه خواهد داد. اکنون ما امیدوار هستیم که بتوانیم با ایجاد فرصتی مناسب‌تر، عنوانی باکیفیت‌تر و با تغییرات بیشتری را در اختیار بازی‌بازان خود قرار بدهیم.

خوش‌بختانه به نظر می‌رسد آقای کارل اسلیتاف موفق به ایجاد همچین فرصتی برای استودیوی ۲K Games شده است.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …