آپدیت جدید بازی Ghost Recon: Breakpoint منتشر شد

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به‌روزرسانی جدیدی را برای عنوان Ghost Recon: Breakpoint منتشر کرد. به‌روزرسانی ۲٫۰٫۳ حجمی معادل ۱٫۴۱ گیگابایت دارد و نقص مربوط به حافظه را که هنگام استفاده از پردازنده‌ی Vulkan رخ می‌دهد برطرف می‌کند. علاوه‌بر این، برخی از مشکلات در بخش‌های UI، PvP،Raid ،Ghost Experience و سایر بخش‌ها نیز رفع می‌شوند.

34534534 - آپدیت جدید بازی Ghost Recon: Breakpoint منتشر شد

با کمی پرداختن به جزئیات بیشتر به‌روزرسانی ۲٫۰٫۳ می‌توان دریافت که مشکل مربوط به تنظیمات رابط کاربری در بخش ذخیره‌ی بازی نیز برطرف می‌شود. همچنین مشکل به وجود آمده در خطوط صوتی زبان روسی که منجر به کاهش صدای Wym Van Dy ke هنگام اسکورت او تا نیروگاه خورشیدی و مشکلی که باعث شناور شدن برخی از افراد کشته شده در وسیله‌ی نقلیه‌ی آن‌ها می‌شد، اصلاح می‌شوند.

به مانند همیشه، فروشگاه UPLAY و اپیک گیمز (Epic Games) این به‌روزرسانی را به محض ورود کاربرانشان بارگذاری می‌کنند. شما می‌توانید در زیر به مشاهده‌ی تغییرات کامل این بازی بپردازید:

بخش صدا: رفع مشکل به وجود آمده در خطوط صوتی زبان روسی که منجر به کاهش صدای Wym Van Dy ke هنگامی که او را تا نیروگاه خورشیدی اسکورت می‌کنید، می‌شد.

بخش Ghost Experience: مشکل مربوط به تنظیمات رابط کاربری در بخش ذخیره‌ی بازی رفع شد.

آیتم‌ها: رفع مشکل جدا شدن برخی آیتم‌ها وقتی که یک شخصیت از شلوار‌های تنظیم کننده‌ی میزان حرارت استفاده می‌کرد.

پردازشی: نقص مربوط به حافظه که هنگام استفاده از پردازنده‌ی Vulkan رخ می‌داد، رفع شد.

بخش PvP: مشکلی که باعث می‌شد در این بخش عده‌ای از گیمرها نتوانند به TacMap دسترسی پیدا کنند یا دور خود را بعد از حرکت میزبان به پایان رسانند، برطرف شد. همچنین مشکل مربوط به پیام‌ متنی که به خوبی در بخش انتظار matchmaking کار نمی‌کرد، حل شد.

بخش Raid: مشکلی که در آن گروه‌ها بعد از اتمام Raid و دوباره ظاهر شدن در Erewhon همچنان به عنوان کشته شده نشان داده می‌شدند، رفع شد. حل مشکل عدم تطابق صدمه‌ی وارد شده و دریافت شده با مشخصات اسلحه در درجه‌ی سختی معمولی بخش Raid نیز صورت گرفته است.

UI: مشکل عدم دسترسی برخی بازی‌بازان به کلاس‌های Echelon و Engineer، مشکل ناپدید شدن قطب‌نما در صفحه‌ی انتخاب و مشکل نسخه‌های کنسولی که در آن علامت فروشگاه از منوی Save Select Options پس از شروع مجدد بازی ناپدید می‌شد نیز رفع شدند.

جلوه‌های بصری: رفع باگ شناور شدن افراد کشته شده در اتومبیل‌ها در بخش Co-op صورت گرفت.

بازی Ghost Recon: Breakpoint هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

 

منبع : گیم‌فا

 

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …