پک بازی Mass Effect برای نسخه‌ رایانه‌های شخصی بازی Minecraft

امروز شرکت مایکروسافت اعلام کرد که پک Mass Effect برای نسخه‌‌ی PC های شخصی بازی Minecraft هم‌اکنون در دسترس است. این پک در سال ۲۰۱۴ برای کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شد، اما تاکنون برای رایانه‌های شخصی منتشر نشده بود.

345345 - پک بازی Mass Effect برای نسخه‌ رایانه‌های شخصی بازی Minecraft

این پک اسکین و تکسچر برخی از شخصیت‌ها و محیط‌های سری Mass Effect را به بازی Minecraft اضافه می‌کند و پک موزیک‌ها و منوی‌های این سری را به این بازی می‌افزاید. بازی‌بازان همچنین می‌توانند یک کمپ فضایی واقع در مریخ را در جهان این بازی پیدا کنند که با جزئیات دقیقی طراحی شده و قدم زدن در آن بسیار جالب توجه است.

در حال حاضر بسیاری از طرفداران سری Mass Effect منتظر معرفی شدن نسخه‌ی جدید این سری هستند و به نظر می‌رسد که استودیو‌ی بایوویر (Bioware) به این زودی‌ها قصد معرفی کردن نسخه‌ی بعدی این مجموعه را نداشته باشد. حداقل تا زمانی که بازی جدید سری Dragon Age به مرحله‌ی مهمی از توسعه نرسیده باشد، نمی‌توانیم انتظار یک Mass Effect جدید را داشته باشیم؛ اما در هر صورت امکان بازسازی نسخه‌های قدیمی این سری وجود دارد.

ماه گذشته بود که شرکت EA اعلام کرد که در حال کار بر‌روی بازسازی برخی از بازی‌های پرطرفدار است و به نظر می‌رسد که سه‌گانه‌ی Mass Effect گزینه‌ی خوبی برای عرضه بر‌روی کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ باشد.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …