گیمرها منتظر چه بازی‌ای هستند؟

بازی Final Fantasy 7 Remake باری دیگر در رتبه اول لیست مورد انتظارترین بازی مجله فامیتسو قرار گرفت.

324234 - گیمرها منتظر چه بازی‌ای هستند؟

به‌تازگی مجله‌ی هفتگی Famitsu، لیست مورد انتظارترین بازی‌ها توسط کاربران را منتشر کرده است و بازی Final Fantasy 7 Remake باری دیگر در رتبه اول این لیست حضور دارد.

بازی Final Fantasy VII Remake از استودیو اسکوئر انیکس (Square Enix) در ۲۲ فروردین ماه به‌صورت انحصار زمانی برای پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد و طرفداران زیادی در انتظار عرضه‌ی این بازی هستند. لیست مورد انتظارترین بازی‌ها در آخرین نسخه‌ی منتشر شده‌ی مجله‌ی هفتگی فامیتسو نیز بیانگر همین اشتیاق طرفداران است.

بازی Final Fantasy VII Remake توانست این هفته هم مانند هفته‌های پیش در راس لیست فامیتسو قرار بگیرد. این بازی نقش آفرینی این هفته توانست تقریبا دو برابر بازی‌ای که در رتبه‌ی دوم قرار داشت یعنی بازی Animal Crossing: New Horizons، که به‌صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد، در لیست فامیتسو رای دریافت کند. البته بازی Animal Crossing: New Horizons مدتی می‌شود که در رتبه‌ی دوم قرار دارد.

بااین‌حال تغییراتی در جایگاه سوم ایجاد شده است. بازی Resident Evil 3 از جایگاه هفته‌ی گذشته‌ی خود صعود کرده و جایگاهش را با بازی Tales of Arise که هم اکنون در جایگاه چهارم قرار دارد جابه‌جا کرده است. بازی‌های Nioh 2 و Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers همچنان در جایگاه پنجم و ششم قرار دارند. بازی‌های Bayonetta 3 و دنباله The Legend of Zelda: Breath of the Wild نیز جایگاه خود را در رتبه‌های هفتم و هشتم حفظ کردند. بازی Rune Factory 5 نیز برای اولین‌بار وارد این لیست شد و در جایگاه نهم قرار گرفت و در نهایت بازی Cyberpunk 2077 باری دیگر توانست وارد لیست ده بازی اول مجله فامیتسو شود.

در ادامه می‌توانید لیست کامل برترین بازی‌های مورد انتظار را مطالعه کنید. تمامی آراء توسط خوانندگان مجله فامیتسو در تاریخ بین ۱۰ بهمن و ۱۶ بهمن داده شد.

1. PS4] Final Fantasy 7 Remake – 1,431 votes]

2. NSW] Animal Crossing: New Horizons – 825 votes]

3. PS4] Resident Evil 3 – 590 votes]

4. PS4] Tales of Arise – 549 votes]

5. PS4] Nioh 2 – 514 votes]

6. PS4] Persona 5 Scramble: The Phantom Strikes – 432 votes]

7. NSW] Bayonetta 3 – 389 votes]

8. NSW] The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 – 382 votes]

9. NSW] Rune Factory 5 – 321 votes]

10. PS4] Cyberpunk 2077 – 310 votes]

 

منبع : زومجی

 

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …