انتشار اطلاعات جدید از بازی Grounded

استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) مدتی پیش اطلاعات جدیدی را از بازی Grounded منتشر کرده است.

32423 - انتشار اطلاعات جدید از بازی Grounded

بازی Grounded ابتدا در جریان رویداد X019 با نمایش تریلری برای کنسول اکس‌باکس وان و PC معرفی شد. برخلاف عناوین پیشین استودیوی آبسیدین که بازی‌هایی در سبک نقش‌آفرینی بوده‌اند، بازی Grounded عنوانی کاملاً متفاوت و در سبک بقاست.

پیش‌تر عرضه‌ی یک نسخه‌ی دسترسی زودهنگام از این بازی برروی سرویس Xbox Game Pass تایید شده بود. حال استودیوی آبسیدین از عرضه‌ی این نسخه برروی استیم خبر داده و هم‌اکنون صفحه‌ی رسمی این بازی در استیم برقرار است .

براساس اطلاعات موجود، نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Grounded شامل ۲۰ درصد از بخش داستانی، سلاح‌ها و زره‌ها، حالت Arachnophobia، دارای ۳ محیط اصلی شامل چمن‌زارها، حصارها و مه و ساختمان اصلی است. همچنین قابلیت تجربه‌ی بازی به صورت تک‌نفره و Co-Op نیز در این نسخه وجود دارد.

تیم سازنده‌ی بازی Grounded در نظر دارد تا نسخه‌ی کامل این عنوان را در سال ۲۰۲۱ منتشر نماید. استودیوی آبسیدین با عرضه‌ی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام در نظر دارد تا بازخوردهای طرفداران را مشاهده و مشکلات، باگ‌ها و کمبودهای این بازی را شناسایی کند و آن‌ها را رفع نماید. در عین حال می‌خواهد برای انتشار نسخه‌ی کامل، قابلیت‌ها و محیط‌های بازی را گسترش و یک تجربه‌ی بهبود یافته را به مخاطبان ارائه دهد. نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Grounded در سال جاری میلادی عرضه می‌شود.

همچنین صفحه‌ی رسمی بازی Grounded در استیم، مشخصات حداقل سیستم مورد این عنوان را قرار داده است که می‌توانید در قسمت زیر آن را مشاهده کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: ویندوز ۷ (۶۴ بیت)
پردازنده: Intel Core i3-3225
رم: ۴ گیگابایت
گرافیک: Nvidia GTX 650 Ti
فضای مورد نیاز: ۸ گیگابایت

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …