تایید حضور بازی Grounded در رویداد PAX East 2020

براساس اطلاعات ارائه شده، بازی Grounded قرار است در رویداد PAX East 2020 حضور داشته باشد. این بازی ابتدا در جریان رویداد X019 معرفی شد و استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را برعهده دارد.

345423 - تایید حضور بازی Grounded در رویداد PAX East 2020

بازی Grounded عنوانی در سبک بقاست که در آن بازی‌بازان به اندازه‌ی یک مورچه کوچک تبدیل می‌شوند و باید در این نسبت‌های جدید زنده بمانند. شهرت استودیوی معمولاً در ساخت عناوین نقش‌آفرینی بوده است؛ با این حال؛ اثر جدید آن‌ها تفاوت زیادی با بازی‌های پیشین این استودیو دارد. به‌تازگی این استودیو اعلام کرده است که در جریان رویداد PAX East 2020، پنلی ویژه در مورد بازی Grounded برگزار خواهد شد. این پنل ویژه قرار است در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ (۲۹ فوریه ۲۰۲۰) برگزار شود. در این پنل ویژه برخی از اعضای تیم توسعه‌‌دهنده‌ی Grounded حضور خواهند داشت و در مورد جهان بازی و مکانیزم‌های گیم‌پلی آن صحبت خواهند کرد. همچنین در انتها استودیوی آبسیدین به عرضه‌ی نسخه‌ی بتای بازی برای Xbox Insider اشاره نمود.

بازی Grounded در بهار سال جاری میلادی برای کنسول‌ اکس‌باکس وان و PC شخصی عرضه خواهد شد. پیش از عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی، قرار است یک نسخه‌ی دسترسی زودهنگام از این بازی منتشر شود.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …