سال 2020 و رونمایی از نخستین رویداد بزرگ Fortnite

اپیک گیمز (Epic Games) به تازگی اطلاعاتی را از جدیدترین رویداد Fortnite منتشر کرده است. این رویداد یکی از بزرگ‌ترین رویداد‌های چپتر دوم و اولین رویداد بزرگ سال ۲۰۲۰ است.

435 - سال 2020 و رونمایی از نخستین رویداد بزرگ Fortnite

رویداد Love and War قرار است جدیدترین رویداد Fortnite باشد. Love and War نام یک حالت Search and Destroy است که محدودیت زمانی در آن وجود دارد. در این حالت تیم‌هایی شش نفره با هم مبارزه خواهند کرد و اولین تیمی که به پیروزی در ۶ دور برسد، پیروز کل میدان خواهد بود. در این حالت یک تیم قرار است نقش محافظت‌کننده‌ی بمب را داشته باشد و تیم دیگر در نقش حمله‌کننده خواهد بود. می‌توانید با کشتن تمام اعضای تیم حریف یا تکمیل اهداف، پیروز یک دور شوید. به ازای پیروزی در هر دور طلا دریافت خواهید کرد و با استفاده از طلا توان خرید سلاح‌ها، زره‌ها و مواد بیشتر برای ساخت و ساز را خواهید داشت.

با شرکت در این رویداد یک اسکین برای کلنگ و همچنین یک Emote به شما تعلق می‌گیرد و با تکمیل چالش‌های این رویداد می‌توانید آیتم‌های ظاهری زیادی را باز کنید. با آغاز این رویداد، تعداد زیادی لباس جدید نیز در فروشگاه آیتم‌ها موجود خواهد شد. رویداد Love and War از تاریخ ۱۷ فوریه (دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد.

همچنین اپیک گیمز بالاخره امروز از به‌روز آپدیت تغییر موتور خود پرده برداشت. این به‌روزرسان که باعث شده بود فصل اول بازی، بیش از حد عادی طول بکشد، هم اکنون در دسترس است و موتور بازی را به Unreal Chaos تغییر داده است. ظاهرا این تغییر با مشکلات و باگ‌های زیادی همراه بوده است و بازی‌بازان زیادی به اپیک گیمز شکایت کرده‌اند. حتی بسیاری بازی را با فاجعه‌ی WWE 2K20 مقایسه کرده‌اند. اپیک گیمز تا کنون واکنشی به این موضوع نشان نداده است، اما احتمالا شاهد انتشار فوری یک بهینه‌ساز خواهیم بود.

فصل دوم از چپتر دوم بازی Fortnite در تاریخ ۲۰ فوریه ۲۰۲۰ (پنجشنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸) منتشر خواهد شد.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …