خریداران Warcraft 3: Reforged می‌توانند پول خود را پس بگیرند

بعد از انتشار فاجعه‌بار Warcraft 3: Reforged که باعث ناامیدی خیلی از خریداران بازی شد، بلیزارد (Blizzard) تصمیم گرفته است تا در صورت نارضایتی، مبلغ پرداختی خریداران را بازگرداند.

45 - خریداران Warcraft 3: Reforged می‌توانند پول خود را پس بگیرند

Warcraft 3: Reforged که به نوعی ریمستر عنوان بسیار محبوب Warcraft 3 است، چند روز پیش منتشر شد و اصلا نتوانست نظر هواداران جدید و قدیمی سری را جلب کند. این بازی در متاکریتیک میانگین نمره‌ی ۶۱ از منتقدان و همچنین نمره‌ی افتضاح ۰٫۵ را از کاربران دریافت کرد. نمره‌ای که بدترین در تاریخ این وبسایت است. بسیاری از کاربران به خاطر نمایش‌های دروغین بلیزارد از این بازی در Blizzcon 2018 عصبانی بودند. عده‌ای هم به خاطر اینکه نمی‌توانستند کمپین‌های شخصی‌سازی‌شده‌ی خود از Warcraft 3 را به این بازی بیاورند ناراحت بودند. این ریمستر همچنین قابلیت‌های محبوب مانند Clan Support و بازی‌های رقابتی را نیز حذف کرده است.

حال به نظر می‌رسد بلیزارد تصمیم دارد به عنوان عذرخواهی از طرفداران ناراضی، پول آن‌ها را پس بدهد. هر چند این شرکت بیانیه‌ی رسمی در این باره منتشر نکرده است، اما هم اکنون می‌توانید با مراجعه به وبسایت Battle.net، فورا مبلغ پرداختی خود را پس بگیرید. به گفته‌ی چندی از کاربران Reddit، مهم نیست چه مدت را در بازی سپری کرده باشد، بلیزارد در هر صورت بازی را از شما پس خواهد گرفت.

باید دید آیا این سیاست بلیزارد به این معنا است که آن‌ها قصد دارند بازی را به طور کامل رها کنند یا اینکه به‌روزرسانی‌های متعددی برای آن عرضه خواهد شد.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …