الکترونیک آرتس: PS5 و Xbox Series X شگفت انگیز خواهند بود

این طور که به نظر می‌رسد، کنسول‌های نسل بعد سونی و مایکروسافت قرار است به طور قابل توجه‌ای قوی‌تر از پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان باشند.

45634 - الکترونیک آرتس: PS5 و Xbox Series X شگفت انگیز خواهند بود

ظاهرا شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) تحت تاثیر کنسول‌های نسل بعد قرار گرفته است. چرا که مدیر ارشد مالی این شرکت این دو کنسول را اساسا قوی‌تر از کنسول‌های نسل حاضر خوانده است. بلیک یورگنسن (Blake Jorgensen)، مدیر ارشد مالی الکترونیک آرتس، در مصاحبه‌ای با IGN گفته است:

قدرت کنسول‌های جدید قرار است به طرز شگفت‌انگیزی قوی‌تر از کنسول‌های حاضر باشد. ما با پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس کارهای خیلی بیشتری می‌توانیم انجام دهیم. کارهایی که با این دو کنسول انجام خواهیم داد، مردم را شگفت‌زده خواهد کرد.

به عقیده‌ی یورگنسن، بازی‌ها در نسل آینده قرار است تکامل پیدا کنند و ژانرهای تازه‌ای خلق خواهند شد. کنسول‌های نسل بعد سونی و مایکروسافت هر دو در تعطیلات سال ۲۰۲۰ وارد بازار خواهند شد. هر دو کنسول احتمالا از وضوح تصویر ۸K، قابلیت Ray-Tracing و پشتیبانی از بازی‌های نسل قبل بهره خواهند برد.

فعلاً می‌دانیم که بازی‌های Halo Infinite و Senua’s Saga: Hellblade 2 برای اکس‌باکس سری اکس عرضه خواهد شد. در حالی که پلی‌استیشن ۵ قرار است میزبان اکشن نقش‌آفرینی Godfall به هنگام عرضه باشد. امیدواریم در آینده اطلاعات بیشتری از دو کنسول به دست آوریم، به خصوص با توجه به اینکه جیم رایان (Jim Ryan)، مدیر عامل پلی‌استیشن، گفته است که بهترین ویژگی‌های پلی‌استیشن هنوز رونمایی نشده‌اند.

 

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

34534534 310x165 - انتشار بازی Scorn احتمالا تا سال 2022 تاخیر دارد

انتشار بازی Scorn احتمالا تا سال 2022 تاخیر دارد

بیانیه‌ی مطبوعاتی اخیر کپلر اینتراکتیو (Kepler Interactive) جزئیاتی از برنامه‌ها و اهداف آینده‌ی آنان را …