آیا این تصویر نهایی PS5 است؟

به خاطر عدم معرفی کنسول بازی PlayStation 5 از سمت کمپانی سونی، شایعات و گمانه زنی‌ها در این زمینه همچنان ادامه دارد. چندی قبل، اولین تصویر احتمالی از کنسول پلی استیشن 5 در روزهای اخیر منتشر شده بود که البته از صحت و سقم آن مطمئن نیستیم. اما به تازگی یک ویدیوی مشکوک در یوتیوب آپلود شده است که نه تنها حاوی تصاویر PS5 است، بلکه صفحه بوت و کنترلر این کنسول نیز در آن دیده می‌شود!

423 - آیا این تصویر نهایی PS5 است؟

ویدیویی کوتاه در YouTube بارگذاری شده است که منتشر کننده آن، مدعی در اختیار داشتن یک کنسول واقعی پلی استیشن 5 است. در این ویدیو نه تنها تصاویری نه چندان واضح از کنسول PS5 موجود است، بلکه صفحه بوت PS5 نیز بر روی یک نمایشگر دیده می‌شود. وب سایت‌های معتبر خبری ضمن انتشار این خبر، اعلام کرده‌اند که در مورد واقعی بودن آن مطمئن نیستند.

45654 - آیا این تصویر نهایی PS5 است؟

ولی نکته جالب و قابل توجه، شباهت این کنسول به تصاویری است که در روزهای گذشته منتشر شده است. می دانیم که سونی کیت توسعه (Dev Kit) کنسول PS5 را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است؛ از آنجایی که تا پیش از این تصاویر کیت توسعه بارها منتشر شده است، در نتیجه می‌توان مطمئن بود که با کیت توسعه روبرو نیستیم.

در کنار تصویر کنسول، یک ماوس گیمینگ و یک کنترلر DualShock نیز به چشم می‌خورد که احتمالاً این کنترلر نیز مربوط به کنسول PS5 است. بعضی منابع بارگذاری این ویدیو و تصاویر لو رفته از کنسول بازی پلی استیشن 5 را اتفاقی می‌دانند؛ با توجه به محتوای ویدیو، اتفاقی بودن آن محتمل به نظر می‌رسد. بر اساس آخرین شایعات، سونی ماه آینده میلادی، کنسول PlayStation 5 را رونمایی خواهد کرد. نشت اطلاعات جدید هم می‌تواند نشانه نزدیک شدن به زمان معرفی این کنسول نسل نهمی باشد.

5674 - آیا این تصویر نهایی PS5 است؟

در نهایت، زمان بوت شدن کنسول PS5 در این ویدیو به یک نکته عجیب مبدل شده است؛ در این ویدیو، زمان بوت کنسول پلی استیشن 5 نسبتاً زیاد بوده و این در حالی است که این کنسول از یک درایو SSD بهره خواهد برد. این ویدیوی جعلی تنها ساعاتی پس از انتشار، بیش از 100 هزار بازدید را به نام خود ثبت کرده است که نشان دهنده اشتیاق کاربران برای رونمایی هر چه سریع‌تر این کنسول محبوب است.

منبع : شهر سخت افزار

خبر پیشنهادی

34534534 310x165 - انتشار بازی Scorn احتمالا تا سال 2022 تاخیر دارد

انتشار بازی Scorn احتمالا تا سال 2022 تاخیر دارد

بیانیه‌ی مطبوعاتی اخیر کپلر اینتراکتیو (Kepler Interactive) جزئیاتی از برنامه‌ها و اهداف آینده‌ی آنان را …