عرضه‌ی بازی ماجراجویی Knights and Bikes برای نینتندو سوییچ

بازی کوآپ Knights and Bikes در مرداد ماه به‌طور رسمی منتشر شد، حاکنون استودیو Foam Sword اعلام کرده است که این بازی هفته آینده برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد.

435234 - عرضه‌ی بازی ماجراجویی Knights and Bikes برای نینتندو سوییچ

بازی جذاب Knights and Bikes توسط استودیو فوم سورد (Foam Sword) توسعه یافته است. این بازی به‌صورت کوآپ بوده و بازیکنان در آن به کمک هم کارهای زیادی همچون ساخت و ساز، پیدا کردن گنج، دوچرخه‌سواری و … انجام می‌دهند. بازی Knights and Bikes هفته آینده در تاریخ ۱۷ بهمن برای کنسول نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد.

بازی Knights and Bikes توسط استودیو دابل فاین (Double Fine)، سازنده بازی Psychonauts، منتشر شده است. این بازی در مرداد ماه سال جاری برای پلتفرم‌های پی‌سی و پلی‌استیشن 4 عرضه شد و با واکنش مثبتی ازطرف کاربران روبه‌رو شد. کاربران سوییچ هم به‌زودی می‌توانند تا با کنترل کاراکترهای Demelza و Nessa (به‌صورت تک‌نفره یا کوآپ) به‌همراه غاز خود که کاپیتان هانکرز نام دارد، جزیره اجدادی خود را جستجو کرده و به ماجراجویی بپردازند.

در این بازی داستان‌محور، بازیکنان باید با انجام کارهای جذابی مانند دوچرخه‌سواری، اکتشاف، پیدا کردن گنج، حل معما، مبارزات لذت‌بخش و … ماجراجویی خود را پیش ببرند. در این ماجراجویی بازیکنان می‌توانند با بهره گرفتن از توانایی‌های ویژه هر کاراکتر و ترکیب آن‌ها موفقیت‌های بزرگی را برای خود ثبت کنند.
استودیو فوم سورد توسط مو یو و رکس کرول (این دو نفر اعضای سابق استودیو مدیا مولکول بوده‌اند) بنیان‌گذاری شده است. با اطمینان می توان گفت اولین حضور این استودیو از بازی‌های بی‌نظیر Little Big Planet و Tearaway الهام گرفته شده است. بازی Knights and Bikes با قیمت ۱۹.۷۹ یورو در تاریخ ۱۷ بهمن برای پلتفرم نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد، ولی بازیکنان می‌توانند با پیش‌خرید کردن این بازی، تنها مبلغ ۱۷.۸۱ یورو را پرداخت کنند.

منبع : زومجی

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …