انتشار آمار جدیدی از فروش بازی Stardew Valley

تیم تولیدکننده‌ی بازی Stardew Valley امروز آمار تازه‌ی از میزان فروش این عنوان را در اختیار هواداران قرار داد. اگر از علاقه مندان این بازی هستید، ما را در ادامه همراهی کنید.

55556 - انتشار آمار جدیدی از فروش بازی Stardew Valley

عناوین شبیه‌سازی همیشه نزد گیمرها از محبوبیت بالایی برخوردار است. Stardew Valley یکی از بازی‌های شبیه‌سازی کشاورزی است که در آن باید با ابزار و مهارت‌های مختلف به این حرفه بپردازید. همچنین می‌توانید باقی زمان خود را صرف امور دیگری نظیر مغازه‌داری و مبارزه با دشمنان کرده و از یکی از کامل‌ترین بازی‌ها لذت ببرید. قابل ذکر است که دو استودیوی کانسرندایپ (ConcernedApe) و چاکل‌فیش گیمز (Chucklefish Games) به ترتیب وظیفه‌ی تولید و انتشار این بازی را برعهده داشته‌اند. چندی قبل به‌روزرسانی ۱٫۴ این بازی با امکانات زیاد در دسترس قرار گرفت.

طبق آخرین اخبار استودیوی کانسرندایپ، اطلاع پیدا کردیم که تاکنون چیزی حدود ۱۰ میلیون نسخه از بازی Stardew Valley به فروش رفته است. این آمار مورد رضایت سازندگان قرار گرفته و آن‌ها درصدد افزایش هواداران هستند. آن‌ها همچنین اعلام کرده‌اند که به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی بیشتری را در آینده‌ای نزدیک عرضه خواهند کرد. Stardew Valley هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …