Left 4 Dead 3 فعلا ساخته نخواهد شد

ولو به شایعات ساخت بازی 3 Left 4 Dead عکس العمل نشان داد و اعلام کرد که فعلا این بازی در دست ساخت نیست.

54636 - Left 4 Dead 3 فعلا ساخته نخواهد شد

مدتی است که شایعاتی از ساخت Left 4 Dead 3 به‌‌ گوش می‌رسد. این مجموعه به‌خاطر ساختار زامبی‌محور و کوآپ خود محبوبیت‌ بسیار بالایی دارد و خبر ساخت نسخه سوم آن یکی از شایعات جذاب بازی‌های ویدیویی است، اما شرکت ولو (Valve) فعلا قصد ساخت این بازی را ندارد.

بر اساس جدیدترین اخبار بازی، سایت IGN به‌تازگی خبری را از سوی شرکت ولو، سازنده و ناشر سری Left 4 Dead، منتشر کرده که در جریان آن اعلام شده بازی Left 4 Dead 3 درحال حاضر در دست توسعه قرار ندارد. ولو دراین‌باره می‌گوید:

واضح است که بعضی از مردم با ارائه و نشر اخبار غلط، سعی دارند تا رسانه‌‌ها و جامعه کاربری را سردرگم کنند. متاسفانه، حداقل در حال حاضر، ساخت نسخه جدید Left 4 Dead چیزی نیست که ما روی آن کار می‌‌کنیم.

همچنین در ادامه به این مورد اشاره شده است که حتی نسخه‌ای در ارتباط با جهان Left 4 Dead هم در دستور کار قرار ندارد. این در حالی است که در گذشته، ایده ساخت بازی جدیدی در این مجموعه وجود داشته است. شرکت ولو دراین‌باره افزود:

چند سال گذشته، ایده‌های مختلفی از Left 4 Dead را مورد بررسی قرار دادیم، ولی در حال حاضر روی محصولی مرتبط با Left 4 Dead کار نمی‌‌کنیم؛ سال‌ها است که کار نمی‌کنیم.

در اوایل سال ۲۰۱۹ بود که یک تریلر مرموز منتشر شد و شایعه شده بود این تریلر به Left 4 Dead 3 مربوط می‌شود. همچنین چندی پیش یکی از کاربران یوتیوب به نام Valve News Network، ویدیویی را منتشر کرده بود که در جریان آن کانسپت‌ آرت‌های بازی Left 4 Dead 3 نشان داده شده بود. کاربران زومجی از اینجا می‌توانند این ویدیو را تماشا کنند. با این‌ تفاسیر جای خالی نسخه جدید Left 4 Dead در صنعت بازی‌های ویدیویی خالی است و امیدواریم که در سال‌های آینده شاهد ساخت نسخه سوم باشیم.

 

منبع : زومجی

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …