نام احتمالی کنترلر PS5 و یکی از ویژگی‌های آن

هر روز که می‌گذرد، به معرفی کنسول مورد توجه PS5 نزدیک می‌شویم. در یکی از جدیدترین اطلاعات لو رفته از این کنسول، وب‌سایت فرانسوی پلی استیشن جزییات جدیدی از کنترلر این کنسول را منتشر کرده است. اطلاعاتی که بر اساس آن‌ها کنترل این کنسول دوال‌شاک 5 نام خواهد داشت و می‌توانید از کنترلرهای پلی استیشن 4 هم روی آن استفاده کنید.

7980 - نام احتمالی کنترلر PS5 و یکی از ویژگی‌های آن

قبل از این شایعه شده بود که کنترلر پلی استیشن 5 طراحی کاملا متفاوتی نسبت به دوال‌شاک 4 خواهد داشت اما طرح‌هایی که تا کنون از این کنترلر لو رفته‌اند نشان می‌دهند که محصول نهایی به آن چه که پیش از این هم دیده بودیم شباهت‌های زیادی دارد.

7679 - نام احتمالی کنترلر PS5 و یکی از ویژگی‌های آن

ایکس باکس سری ایکس از کنترلرهای ایکس باکس وان پشتیبانی می‌کند و همین یک مزیت برای کنسول جدید مایکروسافت محسوب می‌شود. بعید نیست که سونی هم در تلاش برای اضافه کردن چنین ویژگی مهمی به پلی استیشن 5 باشد تا از غافله جا نماند.

انتظار می‌رود که پلی استیشن 5 در ماه آینده رسما طی یک از رویدادهای سونی معرفی شود. شایعه شده که این کنسول ۵۰۰ دلار آمریکا قیمت خواهد داشت. تنها در حال حاضر می‌دانیم که PS5 در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد. در ضمن برخی از منابع می‌گویند که پلی استیشن جدید نه در یک رویداد بلکه در مجموعه‌ای از رویدادها معرفی خواهد شد.

منبع : ویجیاتو

خبر پیشنهادی

5345345345 310x165 - هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

به روزرسان جديد پلي استيشن ۴ که چند روز پيش در دسترس کاربران قرار گرفت، …