Ninja به Fortnite آمد!

پس از مدت‌ها انتظار و درخواست‌های فراوان، بالاخره امروز اسکین معروف‌ترین استریمر دنیا یعنی نینجا (Ninja) به بازی فورتنایت (Fortnite) اضافه شد.

3564634 - Ninja به Fortnite آمد!

اگر امروز وارد فروشگاه Fortnite شده باشید، خواهید دید که اسکین جدیدی به لیست فروشگاه اضافه‌شده است و اسکین موردنظر ما کسی نیست جز نینجا. متأسفانه هنوز خبری از قیمت این اسکین نیست.

نینجا در صفحه توییتر خود آورده است که بالاخره رویای چندین ساله‌اش به واقعیت تبدیل شد و از زمانی که شروع به بازی Fortnite کرده بود، دوست داشت که اسکین خود را در بازی داشته باشد. واکنش‌های اولیه به اسکین نینجا در بازی Fortnite بسیار مثبت بوده است و خود نینجا این موضوع را با خوشحالی زیاد در صفحه توییترش اعلام کرده بود.

اولین بار نیست که کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) از چهره شخصیت‌های معروف دنیا در پرفروش‌ترین بازی‌اش یعنی فورتنایت استفاده می‌کند؛ قبلاً اسکین گروه موسیقی میجر لیزر و همچنین مارشملو (آهنگساز) به بازی افزوده شده بودند. بازی فورتنایت در سال ۲۰۱۷ برای تمامی پلتفرم‌های نسل حاضر عرضه‌شده بود و با ارائهٔ به‌روزرسانی‌های متعدد و منظم، توانست بسیار موفق و پرفروش ظاهر شود.

 

منبع : ویجیاتو

 

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …