پوکمون گو, Call of Duty: Mobile را شکست داد!

بازی آنلاین Call of Duty: Mobile حدود ۳ ماه پیش در دسترس کاربران تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند قرار گرفت. با رسیدن به آمار بیش از ۱۰۰ میلیون دانلود در یک هفته‌ی اول انتشار، این عنوان توانست رکورد بازی‌های مخصوص گوشی‌های هوشمند در این زمینه را جابه‌جا کند. اکنون به تازگی اخبار جدیدی از موفقیت‌های این بازی در دسترس قرار گرفته که بیان می‌کنند بازی Call Of Duty Mobile به رتبه‌ی دوم در لیست بیشترین عنوان دانلود شده سال ۲۰۱۹ در میان دیگر بازی‌های گوشی‌های هوشمند دست یافته است و از پوکمون گو شکست خورد!

353536 - پوکمون گو, Call of Duty: Mobile را شکست داد!

به جرات می‌توان گفت یکی از بهترین مجموعه‌ها در سبک بازی شوتر، سری بازی Call of Duty است که همچنان شاهد نسخه‌های جدید و جذاب از این بازی هستیم. بازی Call of Duty: Mobile عنوانی در سبک اکشن اول شخص بوده و توسط استودیوی تنسنت گیمز (Tencent Games) توسعه یافته است. این بازی شوتر و منحصر به فرد پس از عرضه، با استقبال خوبی از هواداران و طرفداران رو به رو شد. حال به تازگی طبق اخبار و گزارش‌‌های منتشر شده، بازی Call Of Duty Mobile موفق شده است تا رتبه‌ی دوم در میان بیشترین بازی‌هایی گوشی‌های هوشمند دانلود شده در سال ۲۰۱۹ دست یابد. شایان ذکر است که این بازی تنها در یک چهارم انتهایی سال ۲۰۱۹ میلادی، نزدیک به ۱۸۰ میلیون بار دانلود شده و این رقم واقعا حیرت انگیز است. در همین راستا، بازی Pokemon GO mobile به رتبه‌ی اول دست یافته است و باید به این نکته توجه کرد که این بازی تمام سال ۲۰۱۹ میلادی را فرصت داشت تا کاربران و بازی‌بازان مختلف را به خود جذب کند و این عامل مهمی در موفقیت بازی Pokemon GO mobile شناخته می‌شود.

اگر جزو طرفداران بازی‌های شوتر و به خصوص بازی‌های شوتر گوشی‌های هوشمند هستید، این بازی منحصر به فرد استودیوی تنسنت گیمز را از دست ندهید. این بازی با داشتن شخصیت‌های مهم سری Black Ops و Modern Warfare، کلاس‌های مختلف، وسایل نقلیه و یک حالت بتل رویال ۱۰۰ نفره، تصمیم دارد به یکی از جاه‌طلبانه‌ترین عناوین شوتر موجود برای گوشی‌های هوشمند تبدیل شود و همین عوامل هستند که باعث جذب این تعداد فوق العاده از کاربران شده‌اند.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …