انتشار یک نقشه‌ جدید برای بازی PUBG

همانطور که انتظار می‌رفت، نقشه‌ی جدیدی برای PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر شده است و این نقشه اکنون به صورت آزمایشی برروی رایانه‌های شخصی در دسترس است.

6534 - انتشار یک نقشه‌ جدید برای بازی PUBG

سرور آزمایش PlayerUnknown’s Battlegrounds برروی رایانه‌های شخصی، هم اکنون به‌روزرسان ۶٫۱ را دریافت کرده است که در واقع اولین به‌روزرسان فصل شش PlayerUnknown’s Battlegrounds به شما می‌رود. مهم‌ترین نکته‌ی این آپدیت اضافه شدن یک نقشه‌ی صحرایی به نام Karakin است.

Karakin کوچک‌ترین نقشه‌ی PlayerUnknown’s Battlegrounds تا به امروز است و مساحتی معادل چهار کیلومتر مربع دارد. قبل از این، رکورد کوچک‌ترین نقشه‌ی بازی در اختیار Sanhok بود که شانزده کیلومتر مربع وسعت داشت. Karakin در آفریقای جنوبی قرار دارد و قرار است نبردهای از راه دور نقشه‌ی Miramar را با فشار بسیار بیشتری القا کند.

با توجه به اندازه‌ی کوچک این نقشه، Karakin تنها میزبان ۶۴ گیمر خواهد بود. Karakin همچنین مکانیک‌های گیم‌پلی جدیدی را به بازی افزوده است. منطقه‌ی جدیدی به نام Black Zone به صورت کاملا تصادفی محلی را بمب‌باران می‌کند تا بازی‌بازان یکجا پناه نگیرند. علاوه بر این Karakin اولین نقشه‌ای است که هر چند محدود، قرار است توانایی تخریب ساختمان‌ها را به بازی اضافه کند. یک سری دیوار‌ها، سقف‌ها و زمین‌های مشخص حالا با بمب‌های چسبناک قابل تخریب هستند. در این نقشه می‌توانید برخی دیوارهای نازک‌تر را با گلوله نیز سوراخ کنید.

این آپدیت همچنین برخی بهبودهای کوچک نیز به همراه دارد. زمان Matchmaking بازی کاهش یافته است و همچنین قرار است نقشه‌ها از این به بعد به ازای هر مسابقه چینش متفاوتی داشته باشند. با اضافه شدن Karakin، نقشه‌ی Vikendi از بازی حذف خواهد شد.

 

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …