تاخیر در عرضه‌ بازی Marvel’s Avengers

در حالی که قرار بر این بود تا بازی اونجرز (Marvel’s Avengers) اوایل بهار سال آینده عرضه شود، شرکت اسکوئر انیکس خبر از تاخیر چند ماهه‌ی این بازی داده است. عرضه‌ی بازی Marvel’s Avengers تا ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ به عقب افتاده است.

42523 - تاخیر در عرضه‌ بازی Marvel’s Avengers

استودیوی بازی‌سازی کریستال داینامیکس، سازنده‌ی بازی اونجرز، طی خبری از دلایل خود برای تاخیر بازی گفته است:

بازی در روز ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، Xbox one، PC و گوگل استیدیا عرضه خواهد شد.

«در کریستال داینامیکس، از ابتدای کار این هدف را برای خود مشخص کردیم تا بهترین تجربه‌ی ممکن از یک بازی اونجرز را ارایه دهیم. در راستای تحقق این هدف، تصمیم سختی گرفته‌ایم تا تاریخ عرضه‌ی بازی Marvel’s Avengers را به ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ موکول کنیم.

به عنوان طرفداران اونجرز، برای ما افتخاری است که با این شخصیت‌های افسانه‌ای کار کنیم و می‌دانیم که این قهرمان‌ها چه ارزشی برای‌ما و دیگر طرفداران در تمام دنیا دارند. زمانی که تصمیم به ساخت Marvel’s Avengers گرفتیم، به خود تعهد دادیم تا یک بخش داستانی کاملا جدید و بخش چند نفره‌ی جذابی را در بازی قرار دهیم و برای سال‌ها با محتوای جدید از بازی پشتیبانی کنیم. با همین هدف، زمان بیشتری که برای توسعه‌ی بازی در نظر گرفته‌ایم را به پرداخت و تنظیم آن به بالاترین سطح استانداردی که طرفداران از ما انتظار و استحقاق آن را دارند، صرف خواهیم کرد.

تیم‌های مختلفی که در بخش‌های مختلف دنیا مشغول کار روی Marvel’s Avengers هستند، از پشتیبانی و حمایتی که به ما نشان داده‌اید، تشکر می‌کنند. اشتیاق و بازخورد شماست که به ما انرژی می‌دهد و امیدواریم به زودی به شما بخش‌های بیشتری از بازی را نشان دهیم. به خاطر تاخیر عذرخواهی می‌کنیم و مطمئن هستیم که این انتظار، ارزشش را خواهد داشت.»

بازی Marvel’s Avengers به گیمرها اجازه خواهد داد تا کنترل شخصیت‌های مختلف دنیای مارول را در دست داشته باشند و آن‌ها را برای استفاده در مراحل مختلف بازی، شخصی‌سازی کنند.

اگر با تاخیر دوباره‌ی مواجه نشویم، بازی در روز ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، کامپیوتر و گوگل استیدیا عرضه خواهد شد.

 

منبع : دیجی کالا مگ

 

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …