آپدیت جدید فیفا 20 برای رایانه های شخصی منتشر شد

دهمین آپدیت FIFA 20 در دسترس کاربران کامپیوتر قرار گرفته است و تغییرات مثبتی روی گیم پلی بازی نظیر عملکرد بهتر در دریبل زدن داشته است.

7697 - آپدیت جدید فیفا 20 برای رایانه های شخصی منتشر شد

وقتی‌که دومین آپدیت بازی FIFA 20 عرضه شد، یک سری تغییرات در گیم‌پلی بازی به‌وجود آمد که در جریان آن، می‌توان به ترفندهای اولیه دریبل‌زدن در بازی اشاره کرد. براساس جدیدترین اخبار بازی، جدیدترین به‌روزرسانی فیفا 20 در دسترس قرار گرفته است و شاهد بهتر شدن عملکرد دریبل‌زدن در بازی هستیم.

در دهمین آپدیت فیفا 20، تغییرات مختلفی روی گیم‌پلی بازی اعمال شده است، اما مهم‌ترین آن را می‌توان پاسخگویی بهتر دریبل‌زدن دانست. دراین‌میان اشاره کنم که آپدیت جدید FIFA 20 در حال حاضر فقط برای کامپیوتر منتشر شده است و به‌زودی روی سایر پلتفرم‌های بازی هم عرضه می‌شود. در توضیحات به‌روزرسانی ذکر شده آمده است:
بازیکنانی که میانگین مولفه آنها ۸۰ یا بالاتر از آمار بین Attributes of Dribbling, Agility و Balance است و همچنین از حرکات تکنیکی و بهبود دهنده دریبل استفاده نمی‌کنند، عملکرد دریبل بهتری خواهند داشت و واکنش به دستورهای دریبل آنها افزایش پیدا می‌کند.

این تغییرات باعث می‌شود تا گیمرهایی که با ساختار دریبل‌زدن آشنا هستند، بتوانند بهتر از گذشته دریبل بزنند. از دیگر تغییرات اعمال شده با دهمین به‌روزرسانی فیفا 20 هم می‌توان به کاهش مدت زمان ایستادن بازیکن به هنگام ضربه ایستگاهی اشاره کرد که از ۳۰ ثانیه به ۱۵ ثانیه کاهش پیدا کرده است. همچنین درجه سختی آلتیمیت در حالت Career Mode هم دستخوش تغییراتی شده است تا بازیکنان بیش‌ازپیش به‌چالش کشیده شوند.

 

منبع : زومجی

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …