کمک به مهار آتش سوزی استرالیا با بازی Call of Duty

استودیو اینفینیتی وارد به‌تازگی اعلام کرده است که کل درآمد حاصل از فروش بسته Outbreak بازی COD: Modern Warfare، برای مبارزه با آتش استرالیا اهدا می‌شود.

34523 - کمک به مهار آتش سوزی استرالیا با بازی Call of Duty

بعد از سانحه آتش سوزی استرالیا، شرکت‌ها و استودیوهای بازی‌سازی سعی کرده‌اند به روش‌های مختلف کمک‌های خود را برای مقابله با آتش اهدا کنند. طبق جدیدترین اخبار بازی، اکتیویژن (Activision) و اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، به‌ترتیب ناشر و سازنده Call of Duty: Modern Warfare، هم به جمع کمک کنندگان این واقعه پیوسته‌اند.

اکتیویژن و اینفینیتی وارد اعلام کرده‌اند که همه‌ی درآمد حاصل از فروش بسته Outbreak کالاف دیوتی: مدرن وارفیر، به مقابله و مبارزه با آتش استرالیا اهدا می‌شود. Outbreak مدتی است به فروشگاه مدرن وارفر اضافه شده است و گیمرها با پرداخت ۱۸۰۰ کالاف دیوتی پوینت که معادل ۲۰ دلار است، می‌توانند این بسته را خریداری کنند. با خرید بسته Outbreak صاحب یک کاراکتر، بلوپریت برای سلاح تک‌تیرانداز، آویز (چارم) کوالا برای اسلحه و محتویات دیگری را دریافت خواهید کرد.

با شروع اتفاقات داخل استرالیا و از بین رفتن مناطق جنگلی و کشاورزی این کشور، کاربران مدرن وارفر خواهان راه‌اندازی و جمع‌آوری خیریه برای کمک به مهار کردن آتش شدند. اکنون بسته Outbreak فرصت مناسبی برای کاربرانی است که می‌خواهند کمک کنند. دراین‌میان اشاره کنم که بسته Outbreak تنها تا تاریخ یک بهمن ماه (۳۱ ژانویه) در دسترس است، اما احتمال دارد با قرار گرفتن این بسته برای خیریه، تا بازه زمانی بیشتری در فروشگاه باقی‌بماند.

همچنین هزینه‌ای که قبلا برای خرید این بسته الحاقی پرداخت شده است نیز برای کمک به مقابله با آتش استرالیا اهدا می‌شود.

منبع : زومجی

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …