PS5 همراه عناوین اختصاصی معرفی می‌شود

آنگونه که پیداست کنسول جدید سونی همراه با تعدادی بازی اختصاصی معرفی خواهد شد که به صورت انحصاری فقط روی PS5 قابل اجرا خواهند بود.

45646 - PS5 همراه عناوین اختصاصی معرفی می‌شود

این خبر در حالی منتشر شده که مایکروسافت پیش از این خبر داده بود همه عناوین جدید برای همه دستگاه‌های خانواده Xbox (شامل PC، Xbox one و Xbox Series X) قابل اجرا خواهند بود.
خبر منتشر شده مربوط به صحبت‌های چندی قبل یکی از منابع آگاه است که از افراد داخلی کمپانی سونی، اطلاعاتی درباره کنسول جدید و عناوینی که به همراه آن معرفی می شوند را شنیده بود.

اسامی برخی از عناوینی که به همراه PS5 معرفی خواهند شد را شنیده‌ام اما فعلاً درباره آن‌ها چیزی نمی‌گویم چون احتمالاً در آینده گزارشی مفصل در این‌باره منتشر کنم. ولی این عناوین، مختص PS5 خواهند بود.

این خبر از آنجایی اهمیت پیدا می‌کند که کاملاً در تضاد با استراتژی اتخاذ شده توسط Xbox Series X است. Matt Booty مدیر استودیوی مایکروسافت چندی پیش طی مصاحبه‌ای گفته بود کاربران ما به خاطر عناوین جدید مجبور به انتخاب میان نسل جدید و نسل‌های پیشین کنسول Xbox نخواهند شد و تمامی عناوین جدید برای همه دستگاه‌های خانواده Xbox (شامل PC، Xbox one و Xbox Series X) قابل اجرا خواهند بود.

منبع : شهر سخت افزار

خبر پیشنهادی

534534534 310x165 - خالق Xbox از AMD عذرخواهی کرد

خالق Xbox از AMD عذرخواهی کرد

سال پیش در چنین روزی، مایکروسافت یکی از بی سابقه‌ترین تصمیمات را در دنیای سخت …