یک میلیون کلمه در متن بازی Disco Elysium !

بازی Disco Elysium جزو برترین عناوین نقش‌آفرینی در سال گذشته‌ی میلادی بود که توانست جوایز متعددی را دریافت نماید. این بازی تعداد واژه‌ها و کلمات زیادی را در خود دارد و حال استودیوی ZA/UM، سازنده‌ی این اثر، از وجود بیش از یک میلیون کلمه در این بازی خبر داده است.

45353 - یک میلیون کلمه در متن بازی Disco Elysium !

Disco Elysium با داشتن داستانی جذاب، یک گیم‌پلی نوآورانه و البته پیچیده از لحاظ نقش‌‌آفرینی، شخصیت‌ها و دنیای جالب و همچنین نویسندگی بسیار عالی مورد توجه بازی‌بازان و منتقدین قرار گرفت. همین عوامل موجب شد تا این بازی به عنوان یکی از بهترین عناوین این نسل از لحاظ نویسندگی لقب بگیرد.

استودیوی ZA/UM در توییتر رسمی خود در پاسخ به سوال یکی از طرفداران فاش کرد که متن نویسندگی این بازی بیش از یک میلیون واژه را در خود دارد. البته این منظور چندان شگفت‌آور به نظر نمی‌رسد، چرا که در این بازی دیالوگ‌های بسیار پیچیده و سنگینی وجود دارد. با این حال، آمار ارائه شده در مقایسه عناوین دیگر بسیار چشم‌گیر است.

بعد از موفقیت‌های بازی Disco Elysium برروی رایانه‌های شخصی، استودیوی سازنده‌ تایید کرد که در سال جاری میلادی این عنوان برای کنسول‌های PS4 و Xbox One عرضه می‌شود که مطمئنا این کار موجب جذب مخاطبان بیشتری خواهد شد.

بازی Disco Elysium هم‌اکنون برای PC در دسترس است.

 

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

345634564 310x165 - بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

طراح ارشد بازی Dying Light 2 در مجله‌ی EDGE گفت که به دلیل وجود «سیستم‌های …