رکوردشکنی PS5 در اینستاگرام

لوگوی PS5 محبوب‌ترین عکس اینستاگرام در حوزه گیم شد و توانست رکورد لایک عکس اینستاگرام از طرف ناشر، سازنده یا اکانت رسمی یک بازی ویدیویی را از آن خود کند.

5346 - رکوردشکنی PS5 در اینستاگرام

سونی پلی استیشن 5 را به عجیب‌ترین شیوه ممکن به کنفرانسش آورد و لوگوی کنسول به قدری ساده است که به نظر خیلی‌ها اصلا نیازی به رونمایی نداشت. با این وجود انگار همین لوگو کافی بود تا سونی یکی از رکوردهای اینستاگرام را بشکند.

اطلاعات به دست آمده توسط آنالیزورهای VGC نشان می‌دهند که پستِ مربوط به لوگوی پلی استیشن 5 در کمتر از ۴۸ ساعت ۵ میلیون لایک و ۱۳۸ هزار کامنت گرفته است.

با این عملکرد لوگوی پلی استیشن 5 بالاتر از پستِ کراس آور فورتنایت و اونجرز توانسته محبوب‌ترین عکس اینستاگرام از طرف ناشر، سازنده یا اکانت رسمی یک بازی ویدیویی لقب بگیرد. عکس رونمایی از کراس آور فورتنایت و اونجرز نزدیک به ۲.۷ میلیون لایک خورده است.

35235 - رکوردشکنی PS5 در اینستاگرام

برای مقایسه لازم است بدانید فعلا که این خبر را می‌خوانید تقریبا ۱ میلیون نفر عکسِ رونمایی از ایکس باکس سری ایکس را لایک کرده‌اند. کاورهای فیفا 20 و فیفا 19 هم هر کدام ۱.۵ و ۱.۱ میلیون لایک داشته‌اند.

با ۲۲ میلیون فالوور، اکانت اینستاگرام پلی استیشن یکی از محبوب‌ترین پروفایل‌های این سایت است. این اکانت بیش از دو برابر ایکس باکس (۹.۹ میلیون) و تقریبا چهار برابر نینتندو (۶ میلیون) فالوور دارد.

از دیگر اکانت‌‌های محبوب اینستاگرام (به غیر از استریمرها و اینفلوئنسرها) که در زمینه بازی‌های ویدیویی فعالیت دارند، می‌توان به فورتنایت با ۲۲ میلیون فالوور و EASportsFIFA با ۲۰ میلیون فالوور اشاره کرد.

 

منبع : ویجیاتو

 

خبر پیشنهادی

46456464 310x165 - سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

استودیو Niantic اعلام کرد که سرورهای بازی واقعیت‌افزوده موبایلی Harry Potter: Wizards Unite در ژانویه …