بازی GTA V را در Xbox Game pass تجربه کنید

براساس اعلام مایکروسافت، بازی GTA V از طریق سرویس ایکس‌باکس گیم پس برای کنسول ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفته است.

4353453 - بازی GTA V را در Xbox Game pass تجربه کنید

سرویس ایکس‌باکس گیم پس این روز‌ها محبوبیت زیادی در میان کاربران PC و ایکس‌باکس وان دارد و مایکروسافت هم به مرور زمان، بازی‌های جدیدی را برای مشترکین این سرویس در دسترس قرار می‌دهد. در همین راستا و طبق جدیدترین اخبار بازی، اعلام شده که GTA V، بازی تحسین‌شده راک‌استار، از امروز برای مشترکین این سرویس روی کنسول ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند اقدام به دانلود و تجربه آن کنند.

بازی GTA V با اینکه اولین بار در سال ۲۰۱۳ منتشر شد، ولی هنوز هم اثر محبوب و پرفروشی به‌حساب می‌آید و حتی در جدید‌ترین جدول فروش هفتگی انگلستان هم در بین ۱۰ بازی پرفروش قرار داشت. مایکروسافت فعلا این بازی را فقط برای گیم پس روی کنسول XBox One تایید کرده و خبری از انتشار آن روی این سرویس در PC نیست. همچنین در صورتی که اشتراک Xbox Game Pass Ultimate داشته یا به شکل مجزا ایکس‌باکس لایو گلد را خریداری کرده باشید، می‌توانید علاوه بر بخش داستانی قسمت آنلاین این اثر یعنی GTA Online را هم تجربه کنید که مدام هم آپدیت‌های جدیدی توسط راک‌استار برای آن منتشر می‌شود.

, در نهایت مایکروسافت اعلام کرده که مشترکین گیم پس، برای خرید کارت‌های Shark Cash بخش آنلاین این بازی و همچنین بسته Criminal Enterprise Starter Pack می‌توانند از تخفیف ۱۰ درصدی استفاده کنند و در صورتی هم که بنا به هر دلیلی بخواهند بازی را به شکل مجزا هم از فروشگاه مایکروسافت خریداری کنند، از تخفیف ۲۰ درصدی بهره خواهند برد.

منبع : زومجی

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …