پلی‌ استیشن 5 راحت‌ترین سخت‌افزار برای ساخت بازی است

مدیر استودیوهای جهانی سونی مدعی شده اند که سازندگان معتقدند ساختن بازی برای پلی‌استیشن ۵، از همیشه راحت‌تر بوده و هیچ کنسولی تا این حد در دسترس نیست.

55585 - پلی‌ استیشن 5 راحت‌ترین سخت‌افزار برای ساخت بازی است

در جریان یک مصاحبه، رئیس استودیوهای جهانی سونی بیان کرده است که قبول دارد پلی‌استیشن ۳ از نظر روند ساخت بازی، یک کنسول سخت محسوب می‌شد و سونی تلاش کرد تا این اشتباه را برای پلی‌استیشن ۴ تکرار نکند. وی اضافه کرد که سازندگان بازی نمی‌توانند به صورت تمام و کمال برروی بازی‌شان متمرکز شوند اگر قرار باشد دائما در حال دست و پنجه نرم کردن با سخت‌افزار کنسول و روند ساخت بازی با آن باشند. به همین دلیل، سونی تصمیم گرفته است که ساختن بازی برای پلی‌استیشن ۵ را تا حد امکان ساده کند و به نظر می‌رسد که در این راه نیز پیروز بوده است.

آقای یوشیده (Shuhei Yoshida) همچنین بیان کرده است که از طرف سازندگان بسیاری پیام‌هایی دریافت کرده‌اند که در آنان ذکر شده که ساختن بازی برای پلی‌استیشن ۵، از همیشه راحت‌تر بوده و هیچ کنسولی به اندازه‌ی پلی‌استیشن ۵، برای ساختن بازی در دسترس نیست. این موضوع می‌تواند برگ برنده‌ی بزرگی برای سونی محسوب شود چرا که هر چه روند ساخت بازی برروی یک کنسول راحت‌تر باشد، سازندگان تمایل بیشتر و البته قدرت بیشتری برای ساخت یک بازی شاهکار و یا حداقل سطح بالا در اختیار دارند.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …