سرورهای عمومی Fall out 76 تحت حمله هکرها

اگر فال اوت 76 بازی می کنید، بهتر است برای مدتی از سرورهای پابلیک این بازی استفاده نکنید. طبق اخباری که کاربران در صفحه این بازی در سایت Reddit ارسال کرده اند، هکرها به سرورهای عمومی این بازی حمله کرده و اینونتوری بسیاری از کاربران را پاک کرده اند.

65756 - سرورهای عمومی Fall out 76 تحت حمله هکرها

کاراکتر سرپرست یا Overseer بازی پیغامی برای کاربران با این مضمون ارسال می کند که «سلاح ها، آرمور و هر آیتم دیگری که در اینونتوری ذخیره کرده اید، در امان نیستند.»

این حمله را ناشر بازی فال اوت 76 یعنی بتسدا (Bethesda) هم تایید کرده و ظاهراً این شرکت هم نتوانسته کاری برای بازگرداندن آیتم های پاک شده انجام دهد و کاربران برای همیشه آیتم های خود را از دست داده اند.

زمان مشخصی برای حملات هکی وجود ندارد و هکرها هر وقت که بخواهند حمله می کنند؛ ولی مساله این که تاثیر این حمله را بیشتر کرده این است که در شرف سال نو میلادی و تعطیلات کاربران انجام شده و به طور حتم بسیاری از گیمرها را ناراحت خواهد کرد.

بتسدا می گوید آنها سخت در تلاشند تا راه حلی برای این مشکل پیدا کرده و برای گیمرهایی که آیتم های خود را از دست داده اند، کاری کند. از آنجا که این حمله فقط PC گیمرها را تحت تاثیر قرار داده، ناشر بازی می خواهد نسخه PC بازی را تا زمان انتشار به روز رسانی به حالت آفلاین وارد کند.

البته هنوز معلوم نیست برنامه نویسان بتسدا می توانند تا پیش از آغاز تعطیلات سال نو میلادی پچ رفع مشکل را به کاربران برسانند یا خیر.

منبع : دیجیاتو

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …