چهره‌ جدیدی از جیل ولنتاین در Resident Evil 3 Remake

به جرئت می‌توان گفت که طراحی ظاهری تعداد زیادی از شخصیت‌های سری بازی‌های Resident Evil، بارها و در طی نسخه‌های مختلف دستخوش تغییر شده است. به نظر تنها شخصیتی که تا حدودی توانسته ظاهر خود را طی نسخه‌های مختلف Resident Evil حفظ کند، لیان اسکات کندی (Leon S.Kennedy) است.

43534 - چهره‌ جدیدی از جیل ولنتاین در Resident Evil 3 Remake

شخصیت محبوب جیل ولنتاین (Jill Valentine) یکی از شخصیت‌هایی است که بارها در نسخه‌های مختلف مجموعه‌ی Resident Evil تغییر ظاهر داده است. هم‌اکنون که شرکت کپکام (Capcom) مشغول توسعه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3 است، با وجود موتور بازی‌سازی RE Engine، باری دیگر باید انتظار تغییر ظاهری این شخصیت را داشته باشیم. انجین RE نسبت به سایر انجین‌هایی که توسط کپکام مورد استفاده قرار گرفته‌اند، توانایی بالاتری در پردازش چهره دارد و کپکام از این قابلیت استفاده خواهد کرد تا چهره و طراحی ظاهری جیل ولنتاین را در بهترین حالت ممکن پیاده نماید.

اخیرا خبری منتشر شده است مبنی بر این که مدل معروف روسی، خانم ساشا زوتوا (Sasha Zotova)، چهره‌ی خود را به شخصیت جیل ولنتاین قرض خواهد داد. این خبر از طریق صفحه‌ی رسمی اینستاگرامی این خانم منتشر شد. در گذشته نیز کپکام اعلام کرده بود که بسیاری از شخصیت‌های قدیمی نسخه‌ی اصلی Resident Evil 3 باری دیگر و با ظاهری جدید در نسخه‌ی بازسازی شده حضور خواهند داشت.

بازی Resident Evil 3 Remake در تاریخ ۱۵ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و PC عرضه خواهد شد.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …