انتشار اطلاعات جدیدی در مورد بازی Crusader Kings 3

نسخه‌ی سوم سری Crusader Kings سال آینده منتشر خواهد شد و پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) تصمیم گرفته تا طبق روال هر ماهه، این بار کمی قبل از تعطیلات سال نو اطلاعات جدیدی در مورد این عنوان منتشر کند. بآپدیت این ماه، اطلاعاتی در مورد سیستم دسیسه‌چینی و نقشه‌کشی در دربار به ما می‌دهد.

877 - انتشار اطلاعات جدیدی در مورد بازی Crusader Kings 3

پیتر ویلبرگ (Petter Villberg) در این ویدیو با پوزخندی می‌گوید:

به محض این که هدف متوجه شود توطئه‌ای بر علیهش در جریان است، هر کاری لازم باشد می‌کند تا از زندگی‌اش محافظت کند.

بنابراین بهتر است همه چیز آرام و مطمئن انجام گیرد. این یعنی به‌کارگیری مامورانی وفادار و رازدار و یک ارباب جاسوسان در بالاترین سطح.

برای کسانی هم که عشق را به جنگ ترجیح می‌دهند، قابلیت اغوا (Seduction) وجود دارد. در کل، هرکاری که در Crusader Kings 3 انجام دهید هیچوقت از بین نمی‌رود. ایوان کاویگ کرافت (Ewan Cowhig Croft)، طراح محتوا، در این باره توضیح می‌دهد که هر زمان یک شخصیت کاری پنهانی انجام می‌دهد، یک راز به وجود می‌آید. این رازها نوعی نقطه ضعف به حساب می‌آیند که می‌توانند به شکل تهدید یا افشا، بر ضد آن شخصیت به کار گرفته شوند. دانستن رازهای دیگران به شما قدرتی می‌دهد که بتوانید آن‌ها را به کارهایی وا دارید که در حالت عادی از انجام آن اجتناب می‌کردند. ارباب جاسوسان مقامی است که ماموریت دارد این رازها را برای شما پیدا کند.

درباره مشاوران (که قبلا اطلاعات جزئی‌تری از ایشان منتشر شده بود) نیز گفته شد که فعالیت‌های جدیدی دریافت خواهند کرد. برای مثال مارشال می‌تواند در سطح کنتی (County) ایجاد وحشت کند و کنت‌های نافرمان را سر عقل بیاورد. اگر این کار جواب ندهد، کشیش دربار می‌تواند با قابلیت Fabricate Claim جدید به آن‌ها فشار بیاورد. این دسته موارد در نسخه‌ی قبلی Crusader Kings حالت تصادفی و اتفاقی داشتند. اسقف‌ها نیز می‌توانند به شکل متحدینی قدرتمند و یا رقبایی مشکل‌ساز درآیند. خوشبختانه پارادوکس اینتراکتیو راه‌های متعددی برای مقابله با اسقف‌ها در اختیار ما قرار می‌دهد.

Crusader Kings 3 در طی مراسم پارادوکس کان (PDXCon) معرفی شد و در سال آینده برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …