منتظر قابلیت جدید Clan Games در بازی Clash of Clans باشید

استودیوی سوپرسل به زودی به‌روزرسانی جدید و رایگان بازی Clash of Clans را منتشر خواهد کرد که قابلیت جدید Clan Games را به بازی اضافه می‌کند.

dsfsdfsdfs - منتظر قابلیت جدید Clan Games در بازی Clash of Clans باشید

آخرین آپدیت بازی Clash of Clans به‌زودی منتشر خواهد شد و به این طریق، قابلیت تازه‌ای تحت عنوان Clan Games به بازی اضافه می‌شود. هنوز اطلاعات زیادی از این قابلیت منتشر نشده، اما به نظر می‌رسد همکاری میان اعضای کلن پس از این به‌روزرسانی، از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد.

شایعات مختلف حاکی از این هستند که قابلیت Clan Games چالش‌هایی را برای کاربران فراهم می‌کند که با همکاری اعضای کلن، بازیکنان باید به رفع این چالش‌ها بپردازند و سپس جایزه‌های خود را دریافت کنند. چالش‌های بازی در حمله‌های صورت گرفته در دو بخش اصلی بازی و بخش Builder Base اضافه می‌شوند که با به اتمام رساندن آن‌ها، امتیازات به بخش Clan Point Pool اضافه خواهد شد.

این آپدیت همانند دیگر به‌روزرسانی‌های بازی Clash of Clans، در ایجاد تعادل میان هیروها نیز تغییراتی اعمال خواهد کرد. نوار سلامتی هیروی گالم افزایش یافته و میزان فضای هیروهای لاوا، جاینت و ماینتر به ۶ رسیده است. امکان آپدیت هیروهای Barbarian King و Archer Queen از سطح ۴۵ به سطح ۵۰ هم در این آپدیت فعال می‌شود. از دیگر تغییرات این به‌روز رسانی می‌توان به قابلیت هیل شدن هیروها در زمان حمله به برج‌های Inferno اشاره کرد. به‌روز رسانی جدید بازی Clash of Clans قرار است طی روزهای آینده منتشر شود.

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …