فعلا خبری از Destiny 3 نیست

بیش از دو سال از عرضه‌ی بازی Destiny 2 می‌گذرد و استودیوی بانجی (Bungie) تات الان محتوا و بسته‌های الحاقی مختلفی را برای این عنوان منتشر کرده است. در اوایل سال جاری میلادی، شایعاتی مبنی بر عرضه‌‌ی نسخه‌ی سوم Destiny در سال ۲۰۲۰ منتشر گردید. اخیرا مدیر ارتباطات استودیوی بانجی صحبت‌هایی را در خصوص بازی Destiny 3 مطرح کرده است.

42342 - فعلا خبری از Destiny 3 نیست

آقای دیوید داگ (David Dauge)، مدیر ارتباطات استودیوی بانجی در گفتگو با وب‌سایت PC GamesN صحبت‌هایی را مطرح کرد. او در پاسخ به این سوال که در چه موقعی از بازی Destiny 3 رونمایی می‌شود، اظهار داشت:

من در حال حاضر خبر و اطلاعیه‌ای در مورد نسخه‌ی سوم Destiny ندارم و در حال حاضر تمرکز و تعهد ما این است که محتوای مختلفی را در سال آینده برای Destiny 2 عرضه کنیم تا بازی‌بازان برای مدت‌ها درگیر آن‌ها باشند.

من سوالی را که شما پرسیده‌اید، درک می‌کنم و مطمئنا این یک موضوع جالب است. ما چیزهای جالبی را برای گفتن در مورد Destiny 3 در اختیار خواهیم داشت. اما با این حال، باید مدت زمان بیشتری را صبر کنید.

همان گونه که اشاره شد، در اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی، شایعاتی در خصوص عرضه‌ی بازی Destiny 3 در سال ۲۰۲۰ برای کنسول‌های نسل بعدی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس جدید منتشر گردید. استودیوی بانجی پیش‌تر اعلام کرده بود که تا سال ۲۰۲۵، حداقل یک بازی جدید به غیر از نسخه‌ی سوم Destiny را عرضه خواهد کرد.

حدود دو ماه پیش، جدیدترین بسته الحاقی بازی Destiny 2 با عنوان Shadowkeep منتشر شد. بازی Destiny 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

 

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

46456464 310x165 - سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

استودیو Niantic اعلام کرد که سرورهای بازی واقعیت‌افزوده موبایلی Harry Potter: Wizards Unite در ژانویه …