ادامه محبوبیت بازی Final Fantasy 14

شرکت اسکوئر انیکس طی بیانیه ای به صورت رسمی اعلام کرد که تعداد بازیکنان بازی Final Fantasy 14 از مرز هجده میلیون نفر عبور کرده است.

435345 - ادامه محبوبیت بازی Final Fantasy 14

مدتی است که بازی های سبک MMO به دلیل استفاده از سیستم های جدید که با نام Live Service شناخته می شوند، دیگر آن محبوبیت اولیه خود را از دست داده اند و عملکرد درخشانی در این زمینه ندارند. در عین حال، تعداد کمی از مجموعه های این سبک با در پیش گرفتن مسیر پیشین خود، هنوز هم حرفی برای گفتن دارند و بازیکنان زیادی هم اکنون مشغول تجربه آن ها هستند. Final Fantasy 14 از جمله این آثار ویدیویی محسوب می شود که تاکنون موفقیت های زیادی را برای سازنده خود به همراه آورده و جزء موفق ترین عناوین این سبک شناخته می شود..

دلایل زیادی وجود دارد که عملکرد افسانه ای این عنوان را به صراحت نشان می دهد. یکی از این دلایل، جامعه کاربری فوق العاده گسترده بازی است که اخیرا از مرز 18 میلیون نفر عبور کرده است. در این رابطه، شرکت اسکوئر انیکس چندی قبل طی جریان کنفرانس مطبوعاتی خود به صورت رسمی اعلام کرد که تعداد بازیکنان بازی Final Fantasy 14 به تازگی به رقم هجده میلیون گیمر رسیده و این عنوان در حال حاضر از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. توجه داشته باشید که این گزارش به معنی فروش هجده میلیونی بازی نیست و شرکت اسکوئر انیکس تنها به تعداد بازیکنان بازی Final Fantasy 14 اشاره کرده و به نوعی تا به امروز بیش از هجده میلیون نفر در این اثر ثبت نام کرده اند.

همچنین، گفته شده که بازی همچنان به دریافت به‌روزرسانی های جدیدی ادامه خواهد داد و سازندگان دقیقا مشابه آپدیتی که ویژگی کراس اور را میان بازی و سری NieR را برای بازیکنان به ارمغان آورده، به مرور زمان به‌روزرسانی های متنوعی را برای این اثر MMO و نقش آفرینی منتشر خواهند شد. هرچند که اسکوئر انیکس تا به امروز هیچ اطلاعاتی درباره بسته های الحاقی جدید این عنوان به اشتراک نگذاشته و جزئیاتی از آپدیت های بعدی بازی در در اختیار نداریم.

در صورتی که به دنبال تجربه یکی از موفق ترین بازی های سبک MMO هستید، اثر Final Fantasy 14 در حال حاضر برای دو پلتفرم PS4 و PC در دسترس قرار دارد. به علاوه، طبق اعلام شرکت اسکوئر انیکس و آقای فیل اسنپسر، این بازی در آینده نزدیک برای کنسول نسل هشتم مایکروسافت یعنی ایکس باکس وان نیز عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ انتشار این نسخه از بازی اعلام نشده است.

منبع : کلیک

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …