امروز به‌روزرسانی بزرگ Call of Duty: Modern Warfare عرضه می‌شود

قرار است امروز آخرین به‌روزرسانی بزرگ Call of Duty: Modern Warfare قبل از تعطیلات سال نو، عرضه شود. فصل اول Call of Duty: Modern Warfare با این به‌روزرسانی، محتوای تازه‌ی زیادی دریافت می‌کند.

453453 - امروز به‌روزرسانی بزرگ Call of Duty: Modern Warfare عرضه می‌شود

اکتیویژن (Activision) تایید کرده است که Vacant و Shipment، دو تا نقشه‌های Call of Duty: Modern Warfare اصلی، این هفته به بازی اضافه می‌شود. هر دو نقشه در حالت‌های سنتی و معمول چندنفره قابل دسترسی هستند. همچنین یک نسخه‌ی کوچک‌تر از نقشه‌ی Shipment در حالت Gun Fight وجود خواهد داشت. حالت بازی Cranked هم که ابتدا در بخش چندنفره بازی Call of Duty: Ghosts معرفی شده بود، این هفته به این سری بازمی‌گردد. Cranked در واقع یک نسخه‌ی دستکاری شده از حالت Team Deathmatch است که در آن بازی‌بازان باید در سی ثانیه به اصطلاح یک Kill بگیرند، در غیر این صورت منفجر خواهند شد.

این همه محتوای تازه نیست و حالت Spec Ops هم قرار است میزبان ماموریت‌های تازه‌ای باشد. یکی از این ماموریت‌ها Operation Strongbox نام دارد و دو ماموریت دیگر، دو تا از ماموریت‌های کلاسیک حالت Spec Ops یعنی Disinform و Bomb Squad هستند. نیکتو (Nikto) نیز این هفته به نیروهای Allegiance اضافه خواهد شد. نیکتو در واقع برابر شخصیت مارا (Mara) است. با این تفاوت که برخلاف مارا، نیکتو بخشی از بتل پس بازی نیست و در بازی با قیمت ۲۴۰۰ امتیاز COD به فروش می‌رسد.

این به‌روزرسانی امروز ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران برروی کنسول‌های ps4 و اکس‌باکس وان و همچنین PC عرضه خواهد شد. همچنین اینفینیتی وارد (Infinity Ward) اعلام کرده است که در بخش Just For You فروشگاه، یک هدیه در انتظار گیمرها خواهد بود. ماهیت این هدیه هنوز مشخص نیست و قرار است یک سورپرایز باشد. همچنین از روز جمعه ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران و به مدت دو روز، حالت امتیاز دو برابر (Double XP) برای همه گیمرها فعال می‌شود.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

46456464 310x165 - سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

استودیو Niantic اعلام کرد که سرورهای بازی واقعیت‌افزوده موبایلی Harry Potter: Wizards Unite در ژانویه …