تاریخ احتمالی معرفی کنسول PS5 صحت ندارد

از روز گذشته شایعاتی در فضای مجازی منتشر شده است که به قیمت و تاریخ عرضه کنسول PS5 مربوط می‌شود. این شایعات با انتشار خبری از سوی یکی از وبلاگ‌های تحلیل بازی ژاپنی به وجود آمد؛ این وبلاگ ژاپنی با انتشار اطلاعاتی که اصلا مشخص نیست از کدام منبع به آن‌ها رسیده است، تاریخ عرضه و قیمت نسل آینده کنسول شرکت سونی را اعلام کرد و بر اساس شایعات این شرکت قرار است کنسول PS5 در ۴ دسامبر سال آینده وارد بازار شود. همچنین این وبلاگ اعلام کرده که قیمت نسخه استاندارد کنسول PS۵، حدود ۶۰۰ دلار و نسخه Pro این کنسول ۱۰۰۰ دلار خواهد بود.

467457 - تاریخ احتمالی معرفی کنسول PS5 صحت ندارد

اما بعد از آن یکی از مجلات معتبر بازی به صورت رسمی اعلام کرد که این اطلاعات کاملاً غلط بوده و تاریخ عرضه و قیمت کنسول PS5 اینگونه نخواهد بود. این مجله بازی اعلام کرد که در طی تماسی که با شرکت سونی گرفته شده است مشخص شد که اطلاعات منتشر شده از سوی وبلاگ ژاپنی هیچ صحتی ندارد و هنوز سونی تاریخ و قیمتی دقیق برای عرضه کنسول PS5 اعلام نکرده است.

وبلاگ ژاپنی که اطلاعات غلط درباره کنسول PS5 منتشر کرده است سابقه بسیار بدی در انتشار اخبار دارد، چندی قبل این وبلاگ تصویری از دوعنوان Pokemon Diamond و Pearl Remakes منتشر کرد و اعلام کرده بود که این تصاویر به تازگی از دوعنوان مذکور منتشر شده است، این در حالی است که اگر تصاویر منتشر شده از سوی این وب سایت را در گوکل جست وجو کنیم خواهیم دید که تصاویر مربوط به سال ۲۰۱۷ می‌شود و به نوعی می‌توان گفت بیشتر اطلاعات منتشر شده از این وبلاگ غلط هستند.

با این حال مشخص نیست که برای معرفی کنسول جدید شرکت سونی تا چه زمانی باید منتظر بود و هنوز سونی تاریخی دقیق حتی برای معرفی کنسول PS5 اعلام نکرده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

خبر پیشنهادی

536345643 310x165 - سرویس اپل موزیک در راه PS5 است

سرویس اپل موزیک در راه PS5 است

تاکنون کاربران پلی استیشن ۵ برای پخش موسیقی می‌توانستند از اپلیکیشن اسپاتیفای استفاده کنند. با …