امکان ساخت موسیقی به بازی No Man’s Sky افزوده شد

سازندگان بازی No Man’s Sky هر چند وقت یک بار با انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف، به جذابیت بازی کمک می‌کنند. به وسیله‌ی به‌روزرسانی که اخیرا برای بازی منتشر شده به نظر می‌رسد که گیمرها قادر خواهند بود تا در این بازی، موسیقی و آهنگ تولید کنند.

64564 - امکان ساخت موسیقی به بازی No Man’s Sky افزوده شد

No Man’s Sky از سری عناوین به سبک ماجراجویی و اکشن است که هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. پس از انتشار این عنوان منحصر به فرد و خاص سازندگان، بازی را به حال خود رها نکرده و به پشتیبانی از آن پرداختند که البته تا حد زیادی هم موفق عمل کرده‌اند. تا الان چندین به‌روزرسانی بزرگ و اساسی برای این بازی منتشر شده که تغییرات زیادی را در بخش‌های مهم آن اعمال کرده‌اند و هر بار تجربه کاربران را نسبت به گذشته، کامل‌تر خواهند کرد. یکی از این به‌روزرسانی‌هایی که اخیرا منتشر شده است قابلیتی را به بازی‌بازان می‌دهد تا موسیقی مورد علاقه‌ی خود را در بازی بسازند.

بر اساس اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این بهینه‌ساز جدید، وسیله‌ی نوینی تحت عنوان ByteBeat را به بازی اضافه کرده است که شما را قادر می‌سازد تا موسیقی و آهنگ‌های مختلف را به پایه‌ی بازی اضافه کنید. در همین راستا، بیت‌های مختلفی در دسترس بازی‌بازان قرار دارند که شما می‌توانید آن‌ها را با آیتم‌های متنوعی هماهنگ کنید. برای مثال شما می‌توانید با تنظیم موسیقی و بیت‌های خود، خاموش و روشن شدن چراغ‌ها را با بیت‌ها هماهنگ کنید و این موضوع بسیار جذاب شناخته می‌شود.

استودیوی سازنده اعلام کرده که در کنار وسیله‌ی ByteBeat، بسیاری از باگ‌های بازی نیز به واسطه‌ی این به‌روزرسانی جدید برطرف می‌شوند. پس اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به این آیتم جدید خلق شده علاقه‌مند شده‌اید، می‌توانید این بهینه‌ساز را با حجم معادل ۶٫۳ گیگابایت دریافت کنید. بازی No Man’s Sky هم‌اکنون برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و PC در دسترس است.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

46456464 310x165 - سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

استودیو Niantic اعلام کرد که سرورهای بازی واقعیت‌افزوده موبایلی Harry Potter: Wizards Unite در ژانویه …