بزودی رویداد Winterfest بازی Fortnite آغاز خواهد شد

اپیک گیمز خبر داد که رویداد Winterfest بازی Fortnite به مناسبت تعطیلات سال جدید میلادی، فردا آغاز خواهد شد.

563456 - بزودی رویداد Winterfest بازی Fortnite آغاز خواهد شد

رویداد Winterfest بازی فورتنایت به مناسبت سال جدید میلادی، فردا به‌صورت رسمی شروع خواهد شد. اپیک گیمز بیانیه‌ای در بازی مبنی بر آغاز این رویداد منتشر کرده است. بازیکنان قبل از ورود به بازی می‌توانند این خبر را مشاهده کنند. اپیک گیمز هنوز خبری درباره محتوای رویداد Winterfest منتشر نکرده. طبق اخبار درون بازی، می‌دانیم که این رویداد حاوی چالش‌ها و هدیه‌های رایگانی خواهد بود.

این چالش‌ها احتمالاً به شما مأموریت می‌دهند تا نقاط مختلف نقشه را به‌دنبال آیتم‌های مخفی بگردید، یا به‌تعداد مشخص از آیتم آدم برفی استفاده کنید و مأموریت‌های دیگری که به موضوع کریسمس و سال نو مربوط می‌شوند. بازیکنان می‌توانند طبق روال گذشته با تکمیل کردن این چالش‌ها، جوایز ویژه‌ای با تم کریسمس دریافت کنند. هنوز هیچ خبر رسمی از جوایز یا چالش‌های این رویداد منتشر نشده است. ولی می‌توانیم باتوجه به رویدادهای سال گذشته و روند اپیک گیمز برای رویدادهای متنوع فورتنایت، کمی از این چالش‌ها را حدس بزنیم.

435 - بزودی رویداد Winterfest بازی Fortnite آغاز خواهد شد

بخشی از نقشه‌ی بازی Fortnite هم‌اکنون نیز با برف پوشیده شده و آیتم Present نیز درحال حاضر به بازی بازگشته است. با برداشتن و پرتاب این آیتم، کادوی بزرگی برای شما ظاهر می‌شود که درون آن سلاح‌ها و آیتم‌های بسیار باارزشی می‌توانید پیدا کنید. رویدادهای بازی فورتنایت همیشه غافلگیری‌های سرگرم‌کننده‌ای برای بازیکنان به‌همراه داشته است. رویداد Winterfest فردا به‌ طور رسمی آغاز خواهد شد و بازیکنان می‌توانند در تمامی پلتفرم‌ها این رویداد را تجربه کنند.

منبع : زومجی

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …